€ 14 voor twee uur kabel-skiën bij SKEEF (waarde € 31)
- Inclusief wetsuit
- Inclusief waterskies
- Inclusief instructies van ervaren instructeurs
- Geluidsarme kabelbaan
- Wakeboarden tegen meerprijs
- Inclusief verzekering
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
- Je groupon is te gebruiken op alle dagen van de week en is drie maanden geldig, vanaf 21 juni t/m 20 september 2011
- Maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken
- Telefonisch reserveren o.v.v. Groupon is verplicht, zie je groupon
Nadat skiën op sneeuw was uitgevonden werden de grenzen verlegd en begon de sportieve mens te kijken naar de vloeibare vorm van sneeuw: water. Na wereldwijd 1325 geklokte uren in stilstand onder water te hebben doorgebracht, werden uiteindelijk speedboten en kabelbanen overwogen. Geniet nu voor € 14 van een geweldige tijd bóven - en óp - het water tijdens kabel-skiën bij SKEEF (waarde € 31).
Na heldere instructies van ervaren instructeurs scheer jij twee uur lang achteloos over het water hangend aan een moderne sleeplift. Dit gaat met een snelheid van 30 kilometer per uur. En dat is nét niet te snel om je knipoogjes aan de terrasbezoekers te laten ontgaan. Je eerste rondje maken is namelijk niet heel moeilijk: je maakt een ‘droge’ start vanaf het startplatform (dat is makkelijker dan een waterstart) en duo-ski’s zorgen ervoor dat jij wat sneller blijft staan dan bijvoorbeeld op een wakeboard. Een perfecte manier dus om bekend te raken met deze geweldige watersport. Weinig frustratie, veel plezier.
SKEEF is de eerste kabelskibaan in Noord-Holland en biedt een combinatie van kabel-skiën en relaxen op een prachtig terras aan het water. Dit jaar breiden ze uit en kun je er ook terecht voor lekker eten en drinken en komt er zelfs een exclusieve ruimte voor je eigen feest in de board-room.



