Laat je haren wassen, knippen, föhnen en eventueel ook verwennen met een haarmasker bij Jenny’s Studio (vanaf € 19) Geliefd, gehaat, gekapt, geknipt, gehakt, gehacked en gehorrord. Met de haren kan je zo veel, moet je ook maar willen. Heb je haren weer lief na een complete kappersbeurt met knippen, wassen, föhnen en een masker bij Jenny’s Studio (vanaf € 19). Kies uit: € 19 voor wassen, knip... Nu updates krijgen- 64%

Laat je haren wassen, knippen, föhnen en eventueel ook verwennen met een haarmasker bij Jenny’s Studio (vanaf € 19)

Koop deze deal met Jenny's Studio Almere
Highlights
  • Professionele salon
  • Persoonlijk aandacht staat voorop
  • Kapster Jenny heeft verschillende hairstylist-diploma's

De deal

  • Laat je haren wassen, knippen en föhnen
  • En verwen je haar eventueel met een verzorgend masker 
Voorwaarden
  • Je groupon is op alle dagen van de week te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 21 juli 2012 t/m 20 januari 2013 (m.u.v. feestdagen)
  • Gesloten i.v.m. vakantie van 25 juli t/m 14 augustus 2012 
  • Maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken
  • Niet geldig i.c.m. andere acties
  • Op alle deals zijn onze Algemene Voorwaarden van toepassing

Gebruiken

  • Je ontvangt je groupon via e-mail
  • Reserveer op 06 23 17 83 15 of seljey@hotmail.com, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
  • Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal

Geliefd, gehaat, gekapt, geknipt, gehakt, gehacked en gehorrord. Met de haren kan je zo veel, moet je ook maar willen. Heb je haren weer lief na een complete kappersbeurt met knippen, wassen, föhnen en een masker bij Jenny’s Studio (vanaf € 19).

Kies uit:

  • € 19 voor wassen, knippen en föhnen (waarde € 53,50)
  • € 24 voor wassen, knippen, föhnen en haarmasker (waarde € 68,50)

Met een frisse look de frisse zomer in. Laat je haren wassen en knippen en prachtig in model föhnen. Als je haar wel wat extra verzorging en bescherming kan gebruiken is een haarmasker een goede optie.

Jenny’s studio is van Jenny. Zij heeft het diploma "Top Hairstylist” behaald en weet dus wel hoe je een knappe coupe knipt. Ze werkte eerder bij gerenommeerde en exclusieve salons in Amsterdam, waar ze veel heeft geleerd. Die kennis en ervaring zet ze nu in in haar eigen salon. Hier staan aandacht, waardering en kwaliteit in het stralende middelpunt. Kom langs voor een nieuw kapsel en een middagje van complete rust en ontspanning. 

fb

Facebook

Jenny's Studio

Cissy van Marxveldtstraat 78
1321 LP Almere
Website
Route
Jenny's Studio geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien