Waardebon van € 50 of € 75 voor brillen en zonnebrillen van merken als: RayBan, Michael Kors en Dolce&Gabbana bij Zicht op Zien (vanaf € 24) Men zegt vaak: “eerst zien, dan thuis ongemerkt weer kwijtraken” vandaar dat het spreekwoord ook luidt “zoeken is zilver, zien is goud”. Zie je kans schoon met een waardebon van € 50 of € 75 te besteden aan merkbrillen en -zonnebrillen bij Zicht op Zien (vanaf € 24). Kies uit: ... Nu updates krijgen- 61%

Waardebon van € 50 of € 75 voor brillen en zonnebrillen van merken als: RayBan, Michael Kors en Dolce&Gabbana bij Zicht op Zien (vanaf € 24)

Koop deze deal met Zicht OP Zien Opticiens Almere
Highlights
  • Uitgebreide collectie met merkmonturen
  • Merken als Mexx, Chanel, Vogue, Ray-Ban en Serengeti
  • Probeer ze uit in de online paskamer
  • Gespecialiseerd in oogmeetkunde
  • Ook zonnebrillen op sterkte
  • Gelegen in winkelcentrum Hilvertshof

De Deal

  • Waardebon van € 50 of € 75
  • Te besteden aan het hele assortiment brillen en zonnebrillen
Voorwaarden
  • Je groupon is op maandag t/m zaterdag te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 7 mei t/m 6 november 2012
  • Maximaal 2 groupons per persoon te gebruiken
  • Maximaal 1 groupon per aankoop te gebruiken
  • Geen (deel)restitutie mogelijk
  • Niet geldig i.c.m. andere acties

Gebruiken

  • Je ontvangt je groupon via e-mail
  • Volg de gebruiksaanwijzingen op je groupon
  • Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal

Men zegt vaak: “eerst zien, dan thuis ongemerkt weer kwijtraken” vandaar dat het spreekwoord ook luidt “zoeken is zilver, zien is goud”. Zie je kans schoon met een waardebon van € 50 of € 75 te besteden aan merkbrillen en -zonnebrillen bij Zicht op Zien (vanaf € 24).

Kies uit:

  • € 24 voor een waardebon van € 50
  • € 29 voor een waardebon van € 75

Met deze deal heb je een waardebon voor een mooie bril of zonnebril waar je goed mee voor de dag komt. In de winkel staat een deskundig team voor je klaar die je ogen opmeet en je goed kan adviseren. Ze hebben een ruim assortiment met hippe merken als Dolce&Gabbana, Chanel, Mexx, Michael Kors, Bart Chabot, Polo, Persol, Vogue, Ray-Ban en Serengeti. Het is ook mogelijk de brillen online te passen met behulp van een foto van jezelf. Als je geen sterkte nodig hebt kan je ook een leuke zonnebril uitkiezen.

Zicht op Zien gaat voor kwaliteit in alles wat ze doen. Al sinds de jaren '70 zijn ze gevestigd in winkelcentrum Hilvertshof, waar ze deskundig advies en service leveren op het gebied van oogzorg, brillen en contactlenzen. Als je langskomt kan je makkelijk parkeren in de garage boven het winkelcentrum.

Zicht OP Zien Opticiens

Groest 86 (BO48)
1211 ED Hilversum (in het Hilvershof)
Website
Route
Zicht OP Zien Opticiens geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien