1, 3 of 5 Mini Lift© gezichtsbehandelingen met Dr. Tadlea producten bij Milja’s Schoonheidssalon (vanaf € 19) ‘Wie het kleine niet eert is het grote niet weerd’ suggereert dat groot beter is dan klein. Niks is minder waar, denk maar aan de mini-cooper, Mini & Maxi en mini-rokjes, die hééél erg fijn zijn. Pak groots uit met 1, 3 of 5 Mini Lift© gezichtsbehandelingen bij Milj... Nu updates krijgen- 57%

1, 3 of 5 Mini Lift© gezichtsbehandelingen met Dr. Tadlea producten bij Milja’s Schoonheidssalon (vanaf € 19)

Koop deze deal met Milja's schoonheidssalon Almere
Highlights
  • Lifting zonder Botox of chirurgie
  • Met Aloë Vera en andere organische stoffen
  • Tegen rimpels, grove poriën, acné, littekens en een verslapte huid
  • Geschikt voor alle huidtypen
  • Zowel voor mannen als vrouwen
  • Professionele salon aan huis

De Deal

  • 1, 3 of 5 Mini Lift© gezichtsbehandelingen
  • Met een duur van 45 minuten
  • 50% korting op een Micro Skin Polish-behandeling 
Voorwaarden
  • Je groupon is op dinsdag t/m zaterdag te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 7 maart t/m 6 september 2012
  • Maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken, ook leuk als kado
  • Niet geldig i.c.m. andere acties

Gebruiken

  • Je ontvangt je groupon via e-mail
  • Maak een afspraak op 036 844 91 52, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
  • Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal

‘Wie het kleine niet eert is het grote niet weerd’ suggereert dat groot beter is dan klein. Niks is minder waar, denk maar aan de mini-cooper, Mini & Maxi en mini-rokjes, die hééél erg fijn zijn. Pak groots uit met 1, 3 of 5 Mini Lift© gezichtsbehandelingen bij Milja’s Schoonheidssalon (vanaf € 19).

Kies uit:

  • € 19 voor 1x een cosmetische Mini Lift (waarde € 44,50)
  • € 54 voor 3x een cosmetische Mini Lift (waarde € 133,50)
  • € 89 voor 5x een cosmetische Mini Lift (waarde € 222,50) 

De Mini Lift is op basis van de Aloë Vera plant en andere natuurlijke en organische ingrediënten. Na het reinigen van de huid krijg je een masker op dat zich zeer strak aan de huid hecht. Hierdoor wordt je gezicht als het ware onderhuids gemasseerd, omdat de spiertjes onder de huid zich gaan samentrekken. Tijdens het masker kunnen de voedende werkstoffen diep in de huid doordringen. Na de behandeling is het resultaat direct zichtbaar. In kuurvorm werkt het nog beter door een opbouwend resultaat.

Milja’s Schoonheidssalon werkt met moderne technieken om je te behandelen zoals het hoort. Ze bieden naast gezichtsbehandelingen voor mannen en vrouwen ook pedicure, manicure en diverse ontspannende massages aan. 

Meer deals uit deze categorie
Meer deals uit deze stad
Meer deals in Nederland
Meer deals uit andere categoriën
Soortgelijke deals van deze aanbieder

Milja's schoonheidssalon

Klarinetstraat 92
1312 NN Almere Muziekwijk
Website
Route
Milja's schoonheidssalon geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien