Voetreflextherapie of Sabaaydi massage van 60 minuten bij Nathalie Jansen (vanaf € 19) Weg met die koude tempraturen, de bontjas met centrale verwarming en de vele lichttherapielampen die strategisch in huis staan. Het is tijd om de winter achter je te laten en het voorjaar goed te beginnen. Neem een Sabaaydi massage of voetreflextherapie bij Nathalie Jansen en zie... Nu updates krijgen- 58%

Voetreflextherapie of Sabaaydi massage van 60 minuten bij Nathalie Jansen (vanaf € 19)

Koop deze deal met Nathalie Jansen Almere
Highlights
  • Neem even de tijd voor jezelf
  • Zeer bijzondere massages
  • Voor elke klacht een passende behandeling
  • Nieuwe massagepraktijk in Almere Poort
  • Aangesloten bij beroepsvereniging B.E.R.

De deal

  • Een uur lang voetreflextherapie óf
  • Een uur lang Sabaaydi massage
Voorwaarden
  • Je groupon is op maandag t/m vrijdag te gebruiken en 6 maanden geldig, vanaf 26 maart t/m 25 september 2012
  • Andere werkdagen of in de avond in overleg
  • Maximaal 1 groupon per persoon te kopen

Gebruiken

  • Je ontvangt je groupon via e-mail
  • Tijdig reserveren i.v.m. eventuele drukte
  • Maak een afspraak op 06 133 986 70, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
  • Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal

Weg met die koude tempraturen, de bontjas met centrale verwarming en de vele lichttherapielampen die strategisch in huis staan. Het is tijd om de winter achter je te laten en het voorjaar goed te beginnen. Neem een Sabaaydi massage of voetreflextherapie bij Nathalie Jansen en zie de lente lachend tegemoet (vanaf €19).

Kies uit:

  • € 19 voor een uur lang voetreflextherapie (waarde € 45)
  • € 24 voor een uur lang Sabaaydi massage (waarde € 60)

Voetreflextherapie is een oude natuurgeneeswijze van de Egyptenaren, Indianen en Chinezen. Door op bepaalde punten op je voeten te drukken wordt je celstofwisseling gestimuleerd en worden afvalstoffen sneller afgevoerd. Dit zorgt ervoor dat het lichaam zichzelf herstelt.

Sabaaydi massage is een Thaise lichaamsmassage met geneeskrachtige kruiden en oliën. Het verstevigt de huid en zorgt voor een betere doorbloeding en vermindert reuma- en darmklachten. Daarbij neemt het stress weg.

Sinds 2006 is Nathalie Jansen een gediplomeerd therapeute en kan je hier terecht als je last hebt van lichamelijke óf geestelijke klachten. Naast bovenstaande therapie en massage geeft ze ook Bach-Bloesem therapie en oorkaarstherapie.

Meer deals uit deze categorie
Meer deals uit deze stad
Meer deals in Nederland
Meer deals uit andere categoriën

Nathalie Jansen

Lokistraat 30
1363 WG Almere Poort
Website
Route
Nathalie Jansen geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien