Een hele dag surfen voor 1, 2 of 4 personen, of twee dagen surfen voor 2 personen bij Event Team in Noordwijk (vanaf € 21)
Nu updates krijgen- 73%
Een hele dag surfen voor 1, 2 of 4 personen, of twee dagen surfen voor 2 personen bij Event Team in Noordwijk (vanaf € 21)
- Leer de basis van het surfen
- Zeer geschikt voor beginners, ook leuk voor gevorderden
- Geniet van 1 of 2 heerlijke dagen op het water
- Een geweldige adrenaline rush
- Veiligheid staat hoog in het vaandel
- Leer van ervaren en gecertificeerde surfinstructeurs
De deal
- Eén dag surfen voor 1, 2 of 4 personen of twee dagen surfen voor 2 personen
- Incl. 2 uur theorie- en praktijkles en 4 uur vrij oefenen per dag
- Materiaalgebruik inbegrepen
- Je groupon is op alle dagen van de week te gebruiken en drie maanden geldig, vanaf 15 augustus t/m 15 november 2012
- Maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken, ook leuk als kado
- Maximaal 8 personen per groep
- Niet geldig i.c.m. andere acties
- Op alle deals zijn onze Algemene Voorwaarden van toepassing
Gebruiken
- Je ontvangt je groupon via e-mail
- Reserveer op info@event-team.nl, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
- Neem je afgedrukte groupon mee
- Je vindt je groupon ook in "Mijn Account", na afloop van de deal
Waar een combinatie van borstcrawl en 'planking' niet verder gaat dan gedachtenloos maaiend met de armen, gestrekt op de buik vooruit proberen te komen, daar neemt surfen het over. Beheers de golven met 1 of 2 dagen surfen inclusief theorie- en praktijkles bij Event Team (vanaf € 21).
Kies uit:
- € 21 voor één dag surfen voor 1 persoon (waarde € 76,50)
- € 39 voor één dag surfen voor 2 personen (waarde € 153)
- € 69 voor één dag surfen voor 4 personen (waarde € 306)
- € 74 voor twee dagen surfen voor 2 personen (waarde € 306)
Speciaal voor beginners biedt Event Team een 2 uur durende basisles inclusief theorie om je de beste basistechnieken voor golfsurfen aan te leren. De lessen worden gegeven door zeer ervaren instructeurs in groepen van maximaal 8 personen. Het benodigde materiaal (surfboard en wetsuit) is in topconditie en inbegrepen in het pakket. Na de 2 uur les mag je zelf nog 4 uur vrij oefenen.
Event Team is gevestigd in Noordwijk, bij Beachclub de Branding, strandafrit 4. Ze bieden dagelijks surflessen en verhuur van materialen, lessen aan scholen en kinderopvang, volledig verzorgde bedrijfsuitjes en ze verzorgen ook kinderfeestjes. Bovendien kan je er ook eens een les Stand Up Paddle Surfing volgen, een van de snelstgroeiende watersporten ter wereld.



