Adembenemend attractiepark Phantasialand: toegangskaarten en diverse arrangementen inclusief overnachtingen (vanaf € 23 p.p.) Duitsland is een natie van bier, technologie, snelheid én een geweldig gevoel voor complete attractieparken die tot ver buiten de landsgrenzen beroemd zijn. Zo ook het geval is met Phantasialand. Dit unieke themapark voor het hele gezin is meer dan de moeite waard. Ga dat beleven, ... Nu updates krijgen- 40%

Adembenemend attractiepark Phantasialand: toegangskaarten en diverse arrangementen inclusief overnachtingen (vanaf € 23 p.p.)

Koop deze deal met Phantasialand Amstelveen
Highlights
  • Geweldig attractiepark bij Keulen
  • Meer dan 40 spectaculaire attracties
  • Beleef de dag(en) van je leven en blijf lekker slapen
  • Overnacht in een echt Phantasialandhotel op het park
  • Hotel Ling Bao wordt beoordeeld met een 9,2 op ZOOVER.nl

De deal

  • Toegangskaarten of arrangementen inclusief overnachtingen en ontbijt
  • Ga met hele met z'n tweeën of gewoon met drie, en maximaal twee kinderen
  • Voor de kids ligt er een verrassing klaar
  • Met de speciale quick pass skip je de lange rijen

 

Voorwaarden
  • Je groupon is te gebruiken als dagticket vanaf 29 mei t/m 4 november 2012 
  • Je groupon is te gebruiken vanaf 29 mei t/m 30 juni 2012 om je verblijf te boeken
  • Geldig voor een verblijf in de periode van 29 mei t/m 2 november 2012
  • Je kan zoveel groupons kopen als je wil
  • Check-in vanaf 15.30 uur, check-out tot 11.00 uur
  • Wanneer je je definitieve reservering hebt gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk
  • Toegangskaarten kunnen niet geannuleerd worden

Boeken

  • Je ontvangt je Groupon-codes via e-mail, boek hiermee uiterlijk 30 juni 2012 je verblijf
  • Boek je verblijf Engels, Duits, Frans of Spaans via hotel@phantasialand.de, o.v.v. Groupon én je groupon-codes
  • Indien je alleen een toegangskaartje koopt wordt deze je uiterlijk 30 mei 2012 per e-mail toegezonden
  • Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
Duitsland is een natie van bier, technologie, snelheid én een geweldig gevoel voor complete attractieparken die tot ver buiten de landsgrenzen beroemd zijn. Zo ook het geval is met Phantasialand. Dit unieke themapark voor het hele gezin is meer dan de moeite waard. Ga dat beleven, net over de grens bij Keulen, met toegangskaarten en diverse arrangementen inclusief overnachtingen (vanaf € 23 p.p.).

Het aanbod

Kies uit:

  • € 23 voor een dagticket voor Phantasialand voor 1 persoon (waarde € 38,50)
  • € 399 voor 2 overnachtingen op het park met 2 volwassen incl. twee dagen toegang tot Phantasialand (waarde € 483)
  • € 449 voor 2 overnachtingen op het park met 2 volwassenen+1 kind incl. 2 dagen toegang tot Phantasialand (waarde € 545)
  • € 499 voor 2 overnachtingen op het park met 3 volwassenen incl. 2 dagen toegang tot Phantasialand (waarde € 637,50)
  • € 499 voor 2 overnachtingen op het park met 2 volwassenen+2 kinderen incl. 2 dagen toegang tot Phantasialand (waarde € 633)
  • € 549 voor 2 overnachtingen op het park met 3 volwassenen+1 kind incl. 2 dagen toegang tot Phantasialand (waarde € 709,50)
.

Het park

Phantasialand is een indrukwekkend attractiepark voor het hele gezin in Brühl, vlak bij Keulen. Er zijn vijf geweldige vijf themagebieden – Berlin, China Town, Deep in Africa, Fantasy, Mexico en Mystery, elk zo met een eigen karakter en attracties. Er zijn onder meer vier achtbanen, drie waterattracties en vier darkrides. Daarnaast zijn er tal van shows, leuke winkels, gezellige terrassen en fijne restaurants.



Het hotel

Als je gaat overnachten krijg je iedere morgen een fijn ontbijt, zodat je flink aangesterkt de dag kan beginnen. Toegang tot het park zit er ook bij en wel een speciale met een zogeheten quick pass, waarmee je de lange rijen kan vermijden. Indien je met kinderen gaat is er altijd een verrassing op de kamer voor ze achtergelaten. Je slaapt in het Aziatisch vormgegeven hotel Ling Bao, wat Heilig Juweel betekent. Dit hotel bevindt zich op het park zelf en is een elegant en harmonisch geheel van luxe en comfort, geheel volgens de leer van Feng Shui ingericht. Comfortabele bamboestoelen nodigen uit voor ontspanning bij het zwembad en de sauna, waar ook massages en behandelingen in de Mandala Spa bijgeboekt kunnen worden.
.

.
.

Wat anderen schreven...

Op de dag heerlijk het pretpark in waar voor een ieder wat te doen is. Van snelheid tot leuke shows. Wat ik daarnaast ontzettend leuk vond, met mijn gezin lekker s'avonds ontspannen in chinatown met leuke shows en heerlijke hapjes. Bij een ontspannen sfeer natuurlijk ook het zwembad en spa ( massage en sauna ) faceliteiten niet vergeten. Kortom een fantastische combinatie van allerlei dingen om mensen te plezieren. Ruud, BOOKING.com

Prachtig hotel! Je voelt je er als een prinses. super romantishe tuin op een geweldige plaats midden in het park. Gewoon geweldig! Susanne, BOOKING.com

Phantasialand

Berggeiststraße 41
50321 Brühl (D)
Website
Route
Phantasialand geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien