30 Euro ipv 65 - zalig driegangen keuzemenu voor TWEE personen bij het met juichende recensies overladen IJburgse restaurant NAP Amsterdam! ls mensen bij restaurants direct over het uitzicht beginnen, weet je al dat het eten niet bijster de moeite waard was.Omgekeerd is ook waar: als mensen alleen maar over het eten praten, weet je meteen dat er verder dus niet verschrikkelijk veel te genieten valt.Daarom vertellen ... Nu updates krijgen- 54%

30 Euro ipv 65 - zalig driegangen keuzemenu voor TWEE personen bij het met juichende recensies overladen IJburgse restaurant NAP Amsterdam!

Koop deze deal met NAP Amsterdam Amstelveen
Highlights
  • Driegangen keuzemenu voor 2 personen
  • Kies uit vlees, vis of vegetarisch
  • Inclusief koffie of thee na
  • Spectaculair goede recensies!
  • Fraai stijlvol restaurant op IJburg
  • Je vindt je voucher in “Mijn Account”, na afloop van deze deal
Voorwaarden
  • De voucher is op alle dagen van de week te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 31 januari t/m 30 juli 2011
  • Niet i.c.m. andere acties
  • De aanbieding is exclusief drank
  • Reserveren is verplicht o.v.v. Groupon, zie voucher
ls mensen bij restaurants direct over het uitzicht beginnen, weet je al dat het eten niet bijster de moeite waard was.
Omgekeerd is ook waar: als mensen alleen maar over het eten praten, weet je meteen dat er verder dus niet verschrikkelijk veel te genieten valt.
Daarom vertellen wij van Groupon, als we het over NAP Amsterdam hebben, erg graag over allebei: omdat uitzicht én eten bij dat IJburgse restaurant heftig de moeite waard zijn.

Het uitzicht is inderdaad schitterend: je kijkt vanuit NAP uit op een jachthaven. En vanaf het voorjaar is er een groot terras aan het water. Qua inrichting past NAP trouwens sowieso volledig bij de sfeer van IJburg: fraai, stijlvol, aangename kleuren, mooie materialen.

Bij NAP kun je zowel voor fingerfood als voor culinaire hoogstandjes terecht. En voor een ontbijt of een kop koffie met een krantje. Voor de lunch. Voor de borrel. Zeker voor een snelle hap of een uitgebreid diner. Ook voor een goed glas wijn of een lekkere cocktail. En natuurlijk voor een feestje.

Oh, en natuurlijk staat - of eigenlijk, stónd - NAP voor Normaal Amsterdams Peil. Maar geloof ons, na een bezoek aan het gelijknamige restaurant is dit het nieuwe ijkpunt waar je bij die afkorting aan denkt (en als je liever ook nog wat andere meningen hoort of leest, hieronder staan er een paar, nog veel juichender dan wij!).

Geniet dus bij NAP van een 3-gangen keuzediner - kies uit vlees, vis of vegetarisch - voor TWEE personen, inclusief koffie of thee na afloop, dankzij Groupon nu voor minder dan de helft van de prijs!


.wat anderen zeggen over NAP:

DININGCITY
"Afgelopen maandag bij NAP gegeten. We vonden het eten en de service geweldig. De ambiance sfeervol. De wijnkaart interessant, veel Spaanse wijnen uit andere regio's dan Rioja. Werd door ons gezelschap (zelf een horeca-eigenaar) gewaardeerd, aangezien de meeste restaurants op zeker spelen als het om de wijnkaart gaat. Kortom: wij gaan zeker terug, want dit is een blijvertje! We hadden een super avond!"

EET.NU

"Je kunt hier altijd terecht. Of het nu om een zakenlunch, zondagse lunch, familiediner of avondborrel gaat, de attente mensen van NAP staan voor je klaar. De wisselende kaart is beperkt tot een paar lekkere dingen voor iedereen. De overheerlijke club sandwich en kreeft zijn in ieder geval ankers op de kaart. Buiten etend aan de haven, waan je je op vakantie. Houd er wel rekening mee dat het restaurant - zeker in het weekend - populair is bij gezinnen met jonge kinderen :-)"

RESTAURANT.NL
"Fantastisch uitzicht. lekker eten in ongedwongen sfeer... vriendelijke bediening.. Dit restaurant vind ik geschikt voor: singles, stellen, grote groepen, minder validen, gays. De sfeer van het restaurant vind ik: trendy, zakelijk, informeel"

IENS.NL (eten 7,6, service 7,6, decor 8,1):
"Heerlijk avondje gehad bij NAP / Roel en consorten afgelopen zaterdag. Roel begrijpt wat gastvrijheid is (hij heeft er zelfs voor gestudeerd) en weet wat lekker en goed eten is. En dat merk je al op het moment dat de hapjes op de bar verschijnen. Verse crostini's met krullen eendenlever, zalm, carpaccio en buffelmozzarella. Maar ook de huisgemaakte patatten en zelfgeklopte mayo zijn perfect. De erwtensoep met bruinbrood en gebakken spek is een aanrader bij dit weer. Persoonlijk ben ik niet zo'n fan van IJburg, maar Roel maakt een hoop goed! Keep up the good food."
Meer deals uit deze categorie
Meer deals uit deze stad
Meer deals in Nederland
Meer deals uit andere categoriën

NAP Amsterdam

Krijn Taconiskade 124
1087 HV Amsterdam
Website
Route
NAP Amsterdam geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien