€ 19 voor een cursus blokarten van 1,5 uur met Lekkeruitwaaien.com (waarde € 52,50) Het is iets heftiger dan lekker uitwaaien, en als je niet uitkijkt zal je wegwaaien maar als je het goed doet kan je lekker meewaaien. Waar we het over hebben? Blokarten natuurlijk. Voor € 19 zit jij 1,5 uur lang in een blokart en werk je samen met de wind om het hele strand over... Nu updates krijgen- 64%

€ 19 voor een cursus blokarten van 1,5 uur met Lekkeruitwaaien.com (waarde € 52,50)

Koop deze deal met Lekkeruitwaaien.com Amsterdam-special
Highlights
  • Cursus blokarten van 1,5 uur
  • Lekker langs het strand racen
  • Inclusief blikje frisdrank
  • Inclusief materiaal
  • Je vindt je groupon in “Mijn Account”, na afsluiting van deze deal

 

Voorwaarden
  • Je groupon is op alle dagen van de week te gebruiken en zes maanden geldig, van 22 augustus t/m 21 februari 2012
  • Maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken
  • Alleen mogelijk met laag water
  • Niet geldig op 1e en 2e kerstdag, 31 december en 1 januari
  • Online reserveren, zie je groupon

Het is iets heftiger dan lekker uitwaaien, en als je niet uitkijkt zal je wegwaaien maar als je het goed doet kan je lekker meewaaien. Waar we het over hebben? Blokarten natuurlijk. Voor € 19 zit jij 1,5 uur lang in een blokart en werk je samen met de wind om het hele strand over te racen, met Lekkeruitwaaien.com (waarde € 52,50).

Strandzeilen, oftewel racen langs de vloedlijn op een blokart, een driewieler met een mast en een zeil. Je kunt snelheden tot 60km per uur behalen en je hebt hiervoor geen zeil-ervaring nodig. Stap in, neem in de ene hand het stuur en in de andere hand de schoot (lijn). Gordel om, helm op en racen maar! Trekt aan het touw aan en de blokart versnelt en laat je de lijn vieren dan zal de blokart afremmen. Stuur je de kar tegen de wind in dan kom je tot stilstand. Iedereen kan blokarten, jong oud, groot en klein. Blokarten is mogelijk van windkracht 3 tot 8 BFT.

Lekkeruitwaaien.com is de site voor beachevents ,uitjes , teambuilding en familiedagen op het strand. Al ruim 10 jaar verzorgen zij vliegerclinics. Vanuit hun vaste locaties Callantsoog en IJmuiden aan zee kan je bij Lekkeruitwaaien.com 7 dagen per week en 365 dagen per jaar 100% fun beleven.

Meer deals uit deze categorie
Meer deals uit deze stad
Meer deals in Nederland
Meer deals uit andere categoriën

Lekkeruitwaaien.com

Kennemerboulevard 326
1976 EN IJmuiden aan zee
Website
Route
Lekkeruitwaaien.com geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien