69 Euro ipv 139,99 - Masterclass 'I Hate Speaking in Front of Groups' voor één persoon en 2 toegangstickets voor Boom Chicago!
Nu updates krijgen- 51%
69 Euro ipv 139,99 - Masterclass 'I Hate Speaking in Front of Groups' voor één persoon en 2 toegangstickets voor Boom Chicago!
Highlights
- Masterclass voor 1 persoon 'I Hate Speaking in Front of Groups' met 2 toegangstickets voor Boom Chicago!
- Leer vol vertrouwen te spreken voor publiek en ga daarna met zijn tweeën naar de show!
- Comedy op zijn best!
- Aan het bruisende Leidseplein van Amsterdam
- Bekijk de agenda op de website voor de voorstellingsdagen
Voorwaarden
- De voucher is geldig vanaf 1 oktober 2010 t/m 31 januari 2011
- Met de voucher kan een persoon deelnemen aan de Masterclass Presentation Skills 'I Hate Speaking in Front of Groups' en aansluitend dezelfde avond of elke andere avond kan je met zijn tweeën naar een show van Boom Chicago
- Reservering verplicht via telefoon of email, zie voucher
Spreken voor een groep. Sommige draaien hun hand er niet voor om, anderen stellen het zo lang mogelijk uit of ontlopen het. Maar met plezier presentaties geven kan echt! Met de Masterclass Presentation Skills 'I Hate Speaking in Front of Groups' kan je plezier krijgen in het spreken voor een groep. De ervaren trainer helpt je af van knikkende knieën en geeft je bruikbare aanwijzingen om voortaan als een volleerd spreker voor een groep te staan.
Deze workshop zal je leren om vol vertrouwen te spreken voor een publiek, hetzij op het podium, een feestje, een congres of in een vergaderzaal. De Master Class gaat in om algemene presentatievaardigheden en biedt individuele feedback op sterke en zwakke punten.
De Masterclass wordt gegeven in het vermaarde theater Boom Chicago op het Leidseplein op zaterdag van 12.00 tot 16:30 uur. Maar er is meer! Met deze gewedige Groupon-deal van de dag leer je niet alleen te spreken voor groepen! Aansluitend kan je met iemand anders samen, 's avonds de professionals van Boom Chicago voor een publiek aan het werk zien! Wil je dat liever op een andere avond dan de dag dat je de Masterclass gevolgd hebt, dan kan dat ook natuurlijk. Kopen dus die voucher en kom van je aarzelingen af en sluit de dag af met een lach!



