Ayurvedische
gezichts- en hoofdmassage van 90 minuten inclusief huidanalyse bij Schoonheidssalon
Dhana Laxmi (vanaf € 29)
Nu updates krijgen- 61%
Ayurvedische gezichts- en hoofdmassage van 90 minuten inclusief huidanalyse bij Schoonheidssalon Dhana Laxmi (vanaf € 29)
- Breng lichaam en geest in balans en kom tot rust
- Combinatie van gezichts- en hoofdmassage
- Inclusief huidanalyse
- Inclusief afsluiting met lotion, serum en crème
- Totale behandeling duurt 90 minuten
- Geschikt voor elk huidtype
- 10% Korting op producten na afloop van de behandeling
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
- Je groupon is op woensdag t/m zaterdag te gebruiken en geldig vanaf 16 februari 2012 t/m 31 december 2013
- Je groupon is niet geldig in de maand mei
- Maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken, ook leuk als kado
- Minimaal 24 uur van tevoren annuleren
- Telefonisch of online reserveren o.v.v. Groupon is verplicht, zie je groupon
Lichaam en geest in balans brengen doe je niet door net zo lang tafelgewichtjes aan je oren, handen en neus te hangen tot ze net zo zwaar wegen als je zorgen. Nee lichaam en geest in balans brengen doe je juist door gedachten en gevoelens los te laten, bijvoorbeeld met behulp van een Ayurvedische gezichts- en hoofdmassage van 90 minuten inclusief huidanalyse Schoonheidssalon Dhana Laxmi (vanaf € 29).
Kies uit:
- € 29 voor 1 sessie (waarde € 75)
- € 79 voor 3 sessies (waarde € 225)
- € 129 voor 5 sessies (waarde € 375)
Bij Schoonheidssalon Dhana Laxmi zijn de behandelmethoden en producten afgestemd op de principes van de Ayurveda. Bij Ayurveda gaat men ervan uit dat alles in de kosmos is opgebouwd uit vijf elementen: aarde, water, vuur, lucht en ether. Deze elementen vormen de drie dosha's die in ieder mens aanwezig zijn: Vata, Pitta en Kapha. Als de drie dosha’s in balans zijn, dan voel je je gezond en straalt het lichaam. Veel factoren beïnvloeden het evenwicht van de dosha’s zoals leefwijze, seizoenen, omgeving en stress. Komt je geest tot rust, dan ontspant je lichaam tegelijkertijd. En dat is precies het doel van deze Ayurvedische gezichts- en hoofdmassage van 90 minuten die wordt gecombineerd met een huidanalyse en wordt afgesloten met een lotion, serum en crème.
In een tijd waar alles sneller en perfecter moet is Schoonheidssalon Dhana Laxmi een oase van rust en gemoedelijkheid. De sfeer is rustgevend voor de geest en alle aandacht gaat uit naar tot rust komen, in balans komen en ontspannen in een rustige omgeving. Ervaar het zelf bij Schoonheidssalon Dhana Laxmi aan de Frederik Hendrikstraat in Amsterdam.



