Onbeperkt steengrillen met o.a. biefstuk, varkenshaas en kip voor 2, 4, 6 of 8 personen bij 't Brabants Bontje (vanaf € 19)
Nu updates krijgen- 54%
Onbeperkt steengrillen met o.a. biefstuk, varkenshaas en kip voor 2, 4, 6 of 8 personen bij 't Brabants Bontje (vanaf € 19)
- Mooie boslocatie
- Gemiddeld een 7,3 op Eet.nu
- Romantisch, rustig, huiselijk en gezellig met een echt huiskamer-gevoel
- Genoeg gratis parkeergelegenheid
De deal
- Onbeperkte steengrillen
- Voor 2, 4, 6 of 8 personen
- Met onder andere saté, biefstuk, frietjes, kip, varkenshaas en salades
- Je groupon is op woensdag t/m zondag te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 25 juli 2012 t/m 24 januari 2013 (m.u.v. 24 december 2012 t/m 7 januari 2013)
- Maximaal 2 groupons per reservering te gebruiken
- Exclusief drankjes
Gebruiken
- Je ontvangt je groupon via e-mail
- Reserveer op 0162 45 47 35, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
Vroeger in de grot aten we geen sushi of steak tartare, toen aten we vlees van de steengril. Ga terug naar toen bontjes nog mochten en gaar eten hip was tijdens een avondje onbeperkt steengrillen met 2, 4, 6 of 8 personen bij 't Brabants Bontje (vanaf € 19).
Kies uit:
- € 19 om onbeperkt te steengrillen met twee personen (waarde € 41)
- € 34 om onbeperkt te steengrillen met vier personen (waarde € 82)
- € 49 om onbeperkt te steengrillen met zes personen (waarde € 123)
- € 64 om onbeperkt te steengrillen met acht personen (waarde € 164)
Intiem met zijn tweeën of gezellig met een grotere groep mag je zoveel eten van de steengril als je op kan. Je kan genieten van verschillende vleesjes, sausjes, en groenten:
- Kip
- Biefstuk
- Varkensfilet
- Varkenshaas
- Kipsaté
- Varkenshaassaté
- Diverse salades
- Groentes
- Fruit
- Stokbrood met kruidenboter
- Frites met satésaus
- Koude sausjes
De naam van dit restaurant is al sinds 1995 't Brabants Bontje maar veel Oosterhouters noemen het liever De Aap. 't Bontje, of De Aap, biedt je ’s morgens een goede kop koffie met wat lekkers. Tussen de middag is er een aantrekkelijke en uitgebreide lunchkaart en ’s avonds is heb je ruime keuze uit heerlijke gerechten. Verder hebben ze een zaal met open haard die zich uitstekend leent voor feesten en partijen.
Wat anderen schreven...
Bezoekers van EET.nu geven restaurant 't Brabants Bontje gemiddeld een 7,3.
Super tent! Ik ben er al een paar keer geweest en ik vond alles top. het eten is van goede kwaliteit en indien het mogelijk was kon het aangepast worden. Het is op een sfeervolle locatie en de bediening is uitmuntend. Hier kom ik zeker vaker. -- jolanda, EET.nu
We gaan daar altijd naar toe met de hond en 2 kinderen het is een leuke en gezellige tent waar je goed kan eten. -- roovers, EET.bu




