Onbeperkt pannenkoeken pimpen en eten voor 2, 4 of 6 personen bij Wouter’s Eethuis (vanaf € 9)
Nu updates krijgen- 72%
Onbeperkt pannenkoeken pimpen en eten voor 2, 4 of 6 personen bij Wouter’s Eethuis (vanaf € 9)
- Maak je eigen creaties
- Leuk voor kinderfeestjes of vrijgezellenfeest
- Gratis parkeergelegenheid
- Je kan zoveel groupons kopen als je wil
De deal:
- Onbeperkt pannenkoeken eten
- Pimp je pannenkoeken met zoete en hartige ingrediënten
- Veel soorten beleg, o.a. chocopasta, stroop, spek, kaas en poedersuiker
- Je groupon is op maandag t/m zaterdag (m.u.v. feestdagen) te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 16 april t/m 15 oktober 2012
- Maximaal 6 personen per reservering
Gebruiken
- Je ontvangt je groupon via e-mail
- Reserveer op 076 571 8386 of info@wouterseethuis.nl, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
Net als een tekenvel, nodigt een pannenkoek uit tot kliederen en is het een goed wapen in conflicten die opgelost worden met een potje rock-paper-scissors. Bewapen jezelf met beleg en pimp en eet onbeperkt pannenkoeken met 2, 4 of 6 personen bij Wouter’s Eethuis (vanaf € 9).
Kies uit:
- € 9 voor onbeperkt pannenkoeken eten met 2 personen (waarde € 32)
- € 18 voor onbeperkt pannenkoeken eten met 4 personen (waarde € 64)
- € 27 voor onbeperkt pannenkoeken eten met 6 personen (waarde € 96)
Chocoladepasta, vers fruit, een toefje slagroom, poedersuiker, spek, kaas; pimp je pannenkoek naar smaak met hartig en zoet beleg. Je mag zoveel pannenkoeken bestellen als je wil, genoeg ruimte om uit te groeien tot über-pimp dus.
Wouter’s Eethuis is een broodzaak, een lunchroom en een restaurant ineen. Omdat Wouter nu eenmaal heel erg veel van lekker eten houdt, kan je hier op ieder moment van de dag aankloppen om te komen smullen. Uiteraard is Wouter vooral bekend vanwege z’n fenomenale broodjes, maar z’n lunches en smakelijke diners zijn ook absoluut de moeite waard.



