Verwenarrangement: lichaamsmassage met of zonder gezichtsbehandeling en hand- of voetmassage bij Schoonheidssalon IGNIS (vanaf € 19)
Nu updates krijgen- 69%
Verwenarrangement: lichaamsmassage met of zonder gezichtsbehandeling en hand- of voetmassage bij Schoonheidssalon IGNIS (vanaf € 19)
- Persoonlijke aandacht en professioneel advies
- Schoonheidssalon IGNIS is speciaal voor mannen, maar vrouwen zijn ook welkom
- De salon bestaat ruim 10 jaar
- Zowel nationale als internationale klantenkring
- Als je met OV komt word je op CS Den Bosch opgehaald
- Gebruik van Dr. Murad en Keenwell producten
De deal
- Verwenarrangement:
- Lichaamsmassage van je voor- of achterkant of een Vietnamese massage
- Met eventueel een gezichtsbehandeling aangepast aan uw specifieke huid
- En een hand- of voetmassage
- Je groupon is op maandag t/m zaterdag te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 25 april t/m 24 oktober 2012
- Maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken, ook leuk als kado
Gebruiken
- Je ontvangt je groupon via e-mail
- Maak een afspraak op 073 644 30 90, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
Hoewel je lichaam een soort tempel is die alle liefde en respect uit heel de wereld verdient is het ook een soort pizzadeeg dat alle warmte en kneedtechnieken uit heel de wereld verdient. Laat je pizza-achtige tempel verwennen tijdens een verwenarrangement bij Schoonheidssalon IGNIS (vanaf € 19).
Kies uit:
- € 19 voor een lichaamsmassage naar keuze van 45 tot 60 minuten (waarde € 62)
- € 39 voor een lichaamsmassage en gezichtsbehandeling van in totaal 120 minuten (waarde € 127)
- € 49 voor een lichaamsmassage, gezichtsbehandeling en hand- of voetmassage van in totaal 120 minuten (waarde € 152)
Je mag kiezen of je een ontspanningsmassage van de achterzijde van je lichaam wil, een massage van de voorzijde van je lichaam of een Vietnamese massage. Bij de tweede optie krijg je ook een gezichtsbehandeling. Dit is een facial die je huid reinigt en verwent. Je huid wordt gestimuleerd en je krijgt een heerlijk verzorgend masker. Ook worden je gezicht, hals, decolleté, nek en schouders gemasseerd met etherische oliën. Verwen jezelf optimaal en neem er ook een hand- of voetmassage bij.
Bij deze professionele salon ben je als vrouw of als man helemaal op je plek voor een behandeling voor je huid. De huid van een man is namelijk anders van samenstelling dan de huid van een vrouw. Bij Schoonheidssalon IGNIS kennen en erkennen ze deze verschillen heel goed.



