Exotisch diner: Trio van ossenhaas, gamba's en kip of gegrilde vis met een Caribische cocktail voor 2 of 4 personen bij Caribbean Treasure (vanaf € 19) Voordat exotische gerechten de Nederlandse eettafels sierden, belandde de zwarte bakbanaan steevast in de GFT-container en werden muizenoortjes nog geassocieerd met het gehoorstel van de grijze knaagdieren. Prijs verre keukens met een exotisch diner mét Caribische cocktail voor 2 o... Nu updates krijgen- 65%

Exotisch diner: Trio van ossenhaas, gamba's en kip of gegrilde vis met een Caribische cocktail voor 2 of 4 personen bij Caribbean Treasure (vanaf € 19)

Koop deze deal met Caribbean Treasure Den Haag-special
Highlights
  • Bijzondere wijnkaart en cocktails
  • Traditionele Caribische gerechten in een modern jasje
  • Toegewijd personeel
  • Hartstocht en meesterschap zijn kernwoorden
  • Ideale ligging

De deal  

  • Exotisch Caribisch diner
  • Voor 2 of 4 personen
  • Met Caribische cocktail
  • Vis: vangst van de dag of een spies van ossenhaas, kip en gamba’s
  • Vega optie is ook mogelijk
Voorwaarden
  • Je groupon is op woensdag t/m zondag te gebruiken en drie maanden geldig, vanaf 20 juni t/m 19 september 2012
  • Je kan zoveel groupons kopen als je wil
  • Exclusief drankjes (m.u.v. de caribische welkomstcocktail)

Gebruiken

  • Je ontvangt je groupon via e-mail
  • Reserveer op 070 346 45 88, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
  • Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal

Voordat exotische gerechten de Nederlandse eettafels sierden, belandde de zwarte bakbanaan steevast in de GFT-container en werden muizenoortjes nog geassocieerd met het gehoorstel van de grijze knaagdieren. Prijs verre keukens met een exotisch diner mét Caribische cocktail voor 2 of 4 personen bij Caribbean Treasure (vanaf € 19).

Kies uit: 

  • € 19 voor een exotisch diner met cocktail voor 2 personen (waarde € 54)
  • € 37 voor een exotisch diner met cocktail voor 4 personen (waarde € 108)

.
Liefhebbers van de exotische keuken mogen kiezen uit twee hoofdgerechten. Wie voor vis gaat ziet zijn klassieke bord opgeleukt met de spannende ‘vangst van de dag met Pan Bati en Creoolse kokossaus. Of doe je tegoed aan een ‘spies van gegrilde ossenhaas, kip en gamba’s met tamarindesaus en pompoenrijst’. Een Caribische cocktail vergezelt haar evenzo feestelijke culinaire partner. Voor vegetariërs wordt een ander smaakvol hoofgerecht bereid.

De chef-kok van Caribbean Treasure omschrijft zijn stijl als: “Perfectie zonder heisa”. Hier kan je rekenen op pure en traditionele gerechten met verrassende, persoonlijke accenten. In de kleurrijke gerechten herken je o.a. Antilliaanse, Spaanse, Britse, Afrikaanse en Chinese invloeden. Voor een culinaire sensatie, doordrongen van hartstocht, toewijding en meesterschap zit je hier goed. Bonbini!
. 

Caribbean Treasure

Bierkade 16A
2512 AV Den Haag
Website
Route
Caribbean Treasure geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien