3-Gangen à la carte menu voor 2 of 4 personen bij Javaans-Surinaams Restaurant Lustig (vanaf € 19) Moemoe uit De Kiekeboes, die beweert geen couscous te lusten omdat het buitenlands is en vervolgens zegt "geef mij maar typische dingen van bij ons, zoals nasi goreng, spaghetti of goulash", is een typisch voorbeeld van culturele verloedering. Geniet van Javaanse en Surinaa... Nu updates krijgen- 62%

3-Gangen à la carte menu voor 2 of 4 personen bij Javaans-Surinaams Restaurant Lustig (vanaf € 19)

Koop deze deal met Lustig Den Haag
Highlights
  • Heerlijke nasi, bami, roti en Surinaamse én Nederlandse specialiteiten
  • Klassiekers als Moksi, Herie Herie en Alesie
  • Nieuw restaurant aan het Spui
  • 7 Dagen per week open

De deal 

  • 3-Gangen à la carte menu
  • Voor 2 of 4 personen
Voorwaarden
  • Je groupon is op alle dagen van de week te gebruiken en vijf maanden geldig, vanaf 24 mei t/m 23 oktober 2012
  • Maximaal 1 groupon per reservering te gebruiken, ook leuk als kado
  • Exclusief drankjes
  • Niet geldig i.c.m. andere acties

Gebruiken

  • Je ontvangt je groupon via e-mail
  • Reserveer op 070 34 562 41, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
  • Je vindt je groupon in "Mijn account", na afloop van deze deal

Moemoe uit De Kiekeboes, die beweert geen couscous te lusten omdat het buitenlands is en vervolgens zegt "geef mij maar typische dingen van bij ons, zoals nasi goreng, spaghetti of goulash", is een typisch voorbeeld van culturele verloedering. Geniet van Javaanse en Surinaamse gerechten zoals ze traditioneel bedoeld zijn met een 3-gangen à la carte menu voor 2 of 4 personen bij Lustig (vanaf € 19).

Kies uit:

€ 19 voor een 3-gangen à la carte menu voor 2 personen (waarde € 50)
€ 34 voor een 3-gangen à la carte menu voor 4 personen (waarde € 100)

Het 3-gangen à la carte menu mag naar eigen wens ingevuld worden. Er is genoeg keuze voor zowel vlees-, viseters als vegetariërs. Vooraf geniet je van Sauto of Bamisoep en als hoofdgerecht zijn er diverse nasi-, bami- en roti-gerechten. Ook Surinaamse specialiteiten als Moksi, Herie Herie en Alesie hoeven niet aan je neus voorbij te gaan. Een lekker toetje maakt de avond helemaal compleet. Bekijk hier de menukaart.

Lustig is een nieuwe, moderne eetgelegenheid middenin het centrum van de stad aan het Spui. Ze zijn 7 dagen per week tot 23:00 uur geopend, dus je vindt altijd een goed moment om er te dineren.

 

Lustig

Spui 6
2511 BS Den Haag
Website
Route
Lustig geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien