84% Korting op een compleet facial beautypakket met meerdere behandelingen per bezoek voor een stralend gezicht bij To The Point Ouder worden heeft, net als de meeste rondjes draaien binnen een minuut hangend aan een boor in het plafond, vooral te maken met tijd. Laat je niet op de huid zitten door een secondewijzer met 1, 3 of 5 complete Skin Rejuvenation behandelingen Huidverzorgingsinstituut To The Po... Nu updates krijgen- 84%

84% Korting op een compleet facial beautypakket met meerdere behandelingen per bezoek voor een stralend gezicht bij To The Point

Koop deze deal met To The Point Den Haag
Highlights
  • Elke behandeling bestaat uit:
     - Huidanalyse 
     - Vervolgens een reiniging van het gezicht 
     - Microdermabrasiebehandeling 
     - Collageenbehandeling 
     - Mesobehandeling (zonder naalden)
     - Massage van hals en decolleté  
  • Voor een gezonde en stralende huid
  • Oppervlakkige rimpels vervagen
  • Geen lichaamsvreemde stoffen en snel zichtbaar resultaat
  • Pijnloze behandeling en natuurlijk resultaat
  • Voldoende parkeergelegenheid

De deal

  • Complete Skin Rejuvenation behandeling voor het gezicht 
  • Kies uit 1, 3 of 5 keer een compleet facial beautypakket 
  • Gratis en vrijblijvend consultgesprek met één van de specialisten
  • 10% korting op alle (vervolg)behandelingen
Voorwaarden
  • Je groupon is op dinsdag t/m zaterdag te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 23 mei t/m 22 november 2012
  • Maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken, ook leuk als kado

Gebruiken

  • Je ontvangt je groupon via e-mail
  • Maak een afspraak op 070 362 10 00, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
  • Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal

Ouder worden heeft, net als de meeste rondjes draaien binnen een minuut hangend aan een boor in het plafond, vooral te maken met tijd. Laat je niet op de huid zitten door een secondewijzer met 1, 3 of 5 complete Skin Rejuvenation behandelingen Huidverzorgingsinstituut To The Point (vanaf € 39)

Kies uit:

  • € 39 voor 1 keer een complete Skin Rejuvenation behandeling (waarde € 250)
  • € 117 voor 3 keer een complete Skin Rejuvenation behandelingen (waarde € 750)
  • € 195 voor 5 keer een complete Skin Rejuvenation behandelingen (waarde € 1.250)

Deze behandeling is eigenlijk een combinatie van verschillende behandelingen die allemaal samen de huid ten goede komen. De hydratatie, structuur en algemene kwaliteit worden allemaal gestimuleerd. 

Eén behandeling bestaat uit: 

  • Reiniging van gezicht,hals en decolleté
  • Dieptereiniging met microdermabrasie
  • Collageenbehandeling
  • Mesobehandeling (zonder naalden)
  • Massage van gezicht, hals en decolleté
  • Afsluiten met een dag/nachtverzorging
Het effect van de Skin Rejuvenation is dagen erna zichtbaar.

Bij To The Point ben je aan het juiste adres voor het verzorgen en verjongen van je huid. Persoonlijke aandacht voor je wensen en behoeften zijn het uitgangspunt voor een aangename en succesvolle behandeling. Naast huidverzorging worden er vele andere behandelingen aangeboden zoals pedicures, ontharen van gezicht en lichaam en permanente make-up. Alle behandelingen worden uitgevoerd door gediplomeerde specialisten.

To The Point

Ammunitiehof 3
2511 XK Den Haag
Website
Route
To The Point geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien