All-you-can-eat Turks buffet voor 2, 4 óf 8 personen bij Grand Café Restaurant Sehzade (vanaf € 19) Het wordt ons zo moeilijk gemaakt in het leven, het leven dat eigenlijk gewoon één grote dikke keuze is met veel te veel opties. Bril of lenzen? iPhone of Blackberry? Fiets of OV? Bij het Turkse Grand Café Restaurant Sehzade heb je een avondje vrij en hoef je geen keuzes te ma... Nu updates krijgen- 50%

All-you-can-eat Turks buffet voor 2, 4 óf 8 personen bij Grand Café Restaurant Sehzade (vanaf € 19)

Koop deze deal met Grand Café Restaurant Sehzade Den Haag
Highlights
  • Bij Sehzade word je als een sultan zo culinair verwend
  • Het buffet wisselt dagelijks met o. a. humus, gevulde wijnbladeren, komkommer yoghurt en gevulde deegrollen
  • Vaak is er bij Sehzade live muziek
  • Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
Voorwaarden
  • Je groupon is op woensdag t/m zondag van 17:00 tot 22:00 uur te gebruiken en drie maanden geldig, vanaf 23 februari t/m 22 mei 2012
  • Je kan zoveel groupons kopen als je wi3
  • Exclusief drankjes
  • Telefonisch of per e-mail reserveren o.v.v. Groupon is verplicht, zie je groupon

Het wordt ons zo moeilijk gemaakt in het leven, het leven dat eigenlijk gewoon één grote dikke keuze is met veel te veel opties. Bril of lenzen? iPhone of Blackberry? Fiets of OV? Bij het Turkse Grand Café Restaurant Sehzade heb je een avondje vrij en hoef je geen keuzes te maken tijdens een all-you-can-eat-buffet (vanaf € 19).

Kies uit:

  • € 19 voor 2 personen (waarde € 38)
  • € 36 voor 4 personen (waarde € 76)
  • € 69 voor 8 personen (waarde € 152)

Het Turkse buffet wisselt dagelijks. Vooraf zijn er zes verschillende voorgerechten (die dus per dag anders zijn) met onder andere humus, gevulde wijnbladeren, komkommer yoghurt en gevulde deegrollen. Als hoofdgerecht zijn er vis-, vlees- en vegetarische gerechten en alles wordt geserveerd met onbeperkt rijst, salade en friet. Als je nog een gaatje hebt is er dessert van vers fruit en baklava. Een voorproefje: afhankelijk van wanneer je komt hebben ze soepen, tapenades gemaakt van onder andere aardappel, wortel, erwten, yoghurt, knoflook en aubergine. Verder zijn er verschillende salades, gegrild lam, gehaktballetjes, kipvleugels, grote garnalen, gegrilde aubergine, paprika en champignons, tajines en nog meer Turkse lekkernijen.
SehzadeIn de tijd van het Ottomaanse rijk waren sehzade’s de zonen van sultans. Vanaf jonge leeftijd werden zij fysiek en mentaal getraind om hun vader op te volgen. Deze training was zwaar, want het rijk regeren is nogal een taak en er werd dus nogal wat van hen verwacht. Tegenover deze heftige training stond dan wel weer dat de sehzades op handen werden gedragen en uitzonderlijk werden verwend. Ook culinair. Restaurant Sehzade is geïnspireerd door deze verwennerij en hier leggen ze hun klanten ook in de, culinaire, watten.
Sehzade 

Meer deals uit deze categorie
Meer deals uit deze stad
Meer deals in Nederland
Meer deals uit andere categoriën

Grand Café Restaurant Sehzade

Zeekant 83
2586 JA Scheveningen
Website
Route
Grand Café Restaurant Sehzade geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien