Gastronomische 3-gangenlunch voor 2 of 4 personen van Michelinster-chefkok Niven Kunz (vanaf € 49) Er is niets mis met een dik gesneden, verse bruine boterham met oude kaas maar wat betreft lunch zouden we toch vaker een voorbeeld kunnen nemen aan onze zuidelijke buren: daar is het middagmaal het belangrijkste en vaak lekkerste moment van de dag. Profiteer van wat joie de vivre... Nu updates krijgen- 51%
Bedrag: vanaf € 49,00
Korting Bespaar
51% € 51,00
deal met Restaurant Niven Den Haag
Highlights
  • Na groot succes als exclusieve Groupon Blacklabel-deal nu beperkt beschikbaar voor alle Grouponleden
  • Niven is sinds 2009 bekroond met een Michelinster
  • 14 Punten van Gault Millau
  • Niven Kunz is opgenomen in de Alliance Gastronomique Néerlandaise
  • GaultMillau riep hem bovendien in 2011 uit tot Belofte van het Jaar
  • De kookkunsten van de witte brigade zorgen samen met een vlotte en vakkundige bediening voor een onvergetelijke culinaire ervaring
  • Geniet van de rust in het midden tussen Rijswijk, Den Haag en Delft aan de golfbaan van de Rijswijkse Golfclub
  • Gratis parkeren
  • Uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer
  • Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
Voorwaarden
  • Je groupon is op woensdag t/m zaterdag te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 8 februari t/m 7 augustus 2012 (m.u.v. 5 maart t/m 11 maart 2012 en 15 mei t/m 26 mei 2012)
  • Maximaal 1 groupon per reservering te gebruiken, ook leuk als kado
  • Exclusief drank (m.u.v. onbeperkt koffie en thee)
  • Online reserveren, zie je groupon

Restaurant Niven

Delftweg 58a
2289 AL Rijswijk
Website
Restaurant Niven, Rijswijk, 2289 AL, Delftweg 58a
Restaurant Niven geïntroduceerd door Groupon.nl

Gastronomische 3-gangenlunch voor 2 of 4 personen van Michelinster-chefkok Niven Kunz (vanaf € 49)

Er is niets mis met een dik gesneden, verse bruine boterham met oude kaas maar wat betreft lunch zouden we toch vaker een voorbeeld kunnen nemen aan onze zuidelijke buren: daar is het middagmaal het belangrijkste en vaak lekkerste moment van de dag. Profiteer van wat joie de vivre in het Westland met een 3-gangenlunch voor 2 of 4 personen inclusief koffie of thee en friandises bij Restaurant Niven van de met een Michelinster bekroonde chef Niven Kunz (vanaf 49).

Kies uit:

  • € 49 voor een gastronomische 3-gangenlunch voor 2 bij Restaurant Niven van de Michelinster-chefkok Niven Kunz
  • € 89 voor 3-gangenlunch voor 4 bij Restaurant Niven van de Michelinster-chefkok Niven Kunz 

Het met een Michelinster bekroonde restaurant Niven behoort al enkele jaren tot de vaderlandse top. Innovatieve en pure gerechten domineren de kaart, waar een speciale rol is weggelegd voor streekproducten. Groenten en kruiden eisen hier vaak de aandacht op, maar ook de mooiste vis en het fijnste vlees wordt met alle egards behandeld door de witte brigade. Tel daarbij de vlotte en vakkundige bediening, de expertise van de sommelier en de prettige ambiance en het mag duidelijk zijn dat lunchen hier een beleving is.
Niven
Patron-cuisinier Niven Kunz was er vroeg bij: op zijn zeventiende raakte hij in de ban van de culinaire opvattingen van Jonnie Boer van driesterrenrestaurant De Librije. Na een stage werd hij door Boer aangenomen en in de keuken van deze Zwolse toptent leerde Kunz het vak, wat hem op zijn vierentwintigste al een Michelinster opleverde toen hij werkte bij 't Raethuys in Wateringen. Eind 2009 herhaalde hij dit, nu voor Niven, zijn eigen restaurant in Rijswijk. Kunz is ook opgenomen in de prestigieuze Alliance Gastronomique Néerlandaise, wederom een kwaliteitsgarantie voor een mooie gastronomische ervaring. GaultMillau riep hem bovendien in 2011 uit tot Belofte van het Jaar. 

Wat anderen schreven...

Gastronomisch genieten bij Restaurant Niven in Rijswijk! Beoordeeld met een Michelinster!

De kwaliteit van de ingrediënten, de cuissons, de zuivere, verbindende vinaigrettes, de foutloze uitvoering van een diversiteit aan structuren, de esthetisch verantwoorde presentatie en de prominente rol die lokale groenten spelen, ze leiden gezamenlijk tot een perfectionistische, onderscheidende en verteerbare kookstijl. Zo maakt langoustine (als tartaar en gebakken) met haringkaviaar, komkommer, panna cotta van limoen en creme fraiche indruk door een uitgekiende ziltzuurverhouding, maar wordt nog voorbij gestreefd door perfect gegaarde tarbot met eidooier en texturen van butternut pompoen. Maurice van Brussel, KNOOPJELOS.nl

Kortgeleden hier met zijn tweeen een vier-gangenmenu genoten. En genoten hebben we. Dit was echt een avond uit. Iedere gang blonk uit wat betreft smaken,cuissons en presentatie. Een goede wijnkeuze maakte dit geheel af. Werkelijk ik begrijp niet dat Niven niet in de top 100 van lekker staat en diverse andere zaken in de regio wel. Maar Michelin die er echt verstand van heeft ,kan dit restaurant wel op zijn juiste waarde schatten en beloont dit zeer terecht met een Ster. Wij hopen nog vaak terug te komen . robvanderaa, IENS.nl

Meer deals uit deze categorie
Meer deals uit deze stad
Meer deals in Nederland
Meer deals uit andere categoriën

Restaurant Niven

Delftweg 58a, 2289 AL Rijswijk
Website