€ 199 p.p. voor business-seat tickets voor ADO Den Haag mét een gastronomisch driegangenmenu bereid door een topkok (waarde € 445)
Nu updates krijgen- 55%
€ 199 p.p. voor business-seat tickets voor ADO Den Haag mét een gastronomisch driegangenmenu bereid door een topkok (waarde € 445)
- Steun met deze deal het goede doel 'JRE Culibus '
- Maak de ontknoping van de eredivisie live mee
- Geniet van tevoren samen van een heerlijk diner
- Het diner wordt bereid door een topkok
De deal
- Kies uit een thuiswedstrijd tegen: FC Twente, FC Groningen, Feyenoord of De Graafschap
- Neem plaats op luxe residentie business-stoelen
- Geniet van een voor-, hoofd- en nagerecht
- Krijg speciaal bij het menu geselecteerde topwijnen
- Sluit af met een espresso met bijpassende koffiegarnituren
- Je groupon is uitsluitend op de dag van de wedstrijd te gebruiken
- Je kan zoveel groupons kopen als je wil
- Annuleren nadat je hebt gereserveerd is niet mogelijk
Gebruiken
- Je ontvangt je groupon via e-mail
- Reserveer via residentieclub@savarin.nl, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze dea
Een gastronomisch driegangenmenu bereid door een sterrenkok, speciaal geselecteerde topwijnen om de tongstrelende gerechten optimaal te proeven en afsluitend een spannende voetbalwedstrijd bezoeken van ADO Den Haag waarbij je de beste plaatsen van het stadion beheert. Het klinkt als een stoute droom, maar niets is minder waar. Geniet met twee personen van al dit moois en van elkaar: voor € 199 p.p. wordt dit werkelijkheid (waarde € 445).

Je hebt de keuze uit vier verschillende duels om te bezoeken:
- (za 24-3, aanvang wedstrijd 20.45 uur) ADO Den Haag – FC Twente
- (do 12-4, aanvang wedstrijd 21.00 uur) ADO Den Haag – FC Groningen
- (zo 22-4, aanvang wedstrijd 12.30 uur) ADO Den Haag – Feyenoord
- (zo 6-5, aanvang wedstrijd 14.30 uur) ADO Den Haag – De Graafschap
Niet alleen op het voetbalveld zijn ze competitief, ook in de keuken steken ze elkaar de loef af. Tijdens deze wedstrijden verzorgt een Haagse sterrenkok iedere keer het hoofdgerecht en het dessert, terwijl een sterrenkok uit de stad van het bezoekende elftal het voorgerecht op zich neemt. Bij dit gastronomische driegangenmenu krijg je ook speciaal geselecteerde topwijnen, tafelwaters en een espresso met bijpassende koffiegarnituren. Het menu ziet er bij de wedstrijden als volgt uit:
ADO – FC Twente (aanvang maaltijd 18.30 uur)
- Voorgerecht: huisgerookte zalm met schaaldieren, rolletjes van venkelmousse, venkel atjar, basilicumschuimpjes en kreeftenmayonaise
- Hoofdgerecht: tamme eendenborst, knolselderij, beukenzwam en jus met zwarte peper
- Dessert: dôme van aardbeien met crème van dragon
ADO – FC Groningen (aanvang maaltijd 19.00 uur)
- Voorgerecht: biologische groenten, bloemen en kruiden uit Groningen met een crème van pompoen en pittige groene kruidenjus
- Hoofdgerecht: zacht gegaarde ossenhaas met gestoofde kalfswang met een licht pittige Chinese bonensaus
- Dessert: pannacotta van yoghurt, abrikozen compote en lavendel en gekaramelliseerde millefeuille
ADO – Feyenoord (aanvang maaltijd 10.30 uur)
- Voorgerecht: pekelvlees, eendenlever, vijgen crumble, biet en brioche
- Hoofdgerecht: heilbotfilet uit de oven met aardappelmousseline, jonge prei en saus van steranijs
- Dessert: creatie van kalamansi en frambozen met biscuit van amandelen
ADO – De Graafschap (aanvang maaltijd 12.30 uur)
- Voorgerecht: Canneloni van rund met champagne, kaviaar, oestervinaigrette komkommer en kruiden
- Hoofdgerecht: Kabeljauwrug, hollandse asperges, citroenrisotto met koningskrab en jus van schaaldieren
- Dessert: Bûche van kersen, vanille mousse en biologische chocolade
Nadat je genoten hebt van het culinaire hoogstandje is het tijd voor het andere hoogstandje, namelijk de voetbalpot. Een kwartier voor aanvang van de wedstrijd neem je plaats op de luxe residentieclub business-stoelen vanwaar je een perfect uitzicht hebt op het speelveld. Dit zijn de beste plaatsen van het stadion: het spektakelstuk ontvouwt zich dan ook voor je ogen en ontgaat je geen moment. Na afloop ben je twee ervaringen rijker en ga je met een voldaan gevoel naar huis.
Buiten dat je met elkaar een gezellige en enerverende avond hebt steun je met deze deal ook het goede deal. Een deel van de opbrengt gaat namelijk naar de het goede doel ‘JRE Culibus ’. Zij bezorgen kinderen die sociaal, medisch of economisch iets tekort komen een geweldige culinaire dag.
Meer deals uit deze categorie
Meer deals uit deze stad
Meer deals in Nederland
Meer deals uit andere categoriën
Stichting JRE Culibus
De ontknoping van de Eredivisieen een culinaire sterrenmaaltijd!



