9,95 Euro ipv 24,95 - 5 nummers van het magazine Red, for the best things in life! For the best things in life, dat is Red. Mode van de catwalk vertaald naar een draagbare variant voor de stoere zakenvrouw. Beauty voor de drukke moeder die zich niets van een paar rimpels aantrekt, maar ze toch liever niet ziet. Reistips voor de vrouw die met haar teerbeminde gr... Nu updates krijgen- 60%

9,95 Euro ipv 24,95 - 5 nummers van het magazine Red, for the best things in life!

Koop deze deal met Red Twente
Highlights

Highlights

  • 5 nummers van het magazine Red
  • Ideaal om cadeau te geven!
  • Voor vrouwen die geïnteresseerd zijn in mode, beauty, interessante reportages, interviews en columns, wonen, eten en reizen
Voorwaarden

Voorwaarden

  • Het abonnement gaat in vanaf de eerstvolgende editie en wordt automatisch naar het adres opgestuurd waarmee je bij Groupon geregistreerd staat, met de door ons opgestuurde vouchers hoef je dus niets te doen! 
  • Het abonnement is vijf nummers lang en stopt daarna automatisch
For the best things in life, dat is Red. Mode van de catwalk vertaald naar een draagbare variant voor de stoere zakenvrouw. Beauty voor de drukke moeder die zich niets van een paar rimpels aantrekt, maar ze toch liever niet ziet. Reistips voor de vrouw die met haar teerbeminde graag een fles champagne ontkurkt op een terras in Portofino, maar een halfjaar later net zo lief met het hele gezin in een camper door Californië trekt.

Red is ook: interviews met de crème de la crème van de mediawereld, sterke vrouwen en inspirerende smaakmakers. Tips voor managers die een goede relatie willen met hun personeel zonder er zelf aan onderdoor te gaan. Verhalen van de beste schrijvers, herkenbare columns en reportages vol praktische adviezen. En natuurlijk relaties, het gezinsleven en alles wat daarbij komt kijken.

Red is hoge hakken en noeste arbeid. Het moederschap en die spannende baan. Kortom: net zo veelzijdig als de moderne vrouw van nu, en altijd met een vleugje glamour.

Ontvang nu een proefabonnement op Red met de online Groupondeal van de dag! Het proefabonnement bestaat uit vijf nummers. Het abonnement gaat in vanaf de eerstvolgende editie en stopt na afloop automatisch. Je hoeft er verder niets voor te doen. Na aankoop van de Groupon-voucher wordt de eerstvolgende editie naar het adres gestuurd waarmee je bij Groupon geregistreerd bent.
Meer deals uit deze categorie
Meer deals uit deze stad
Meer deals in Nederland
Meer deals uit andere categoriën

Red

For The Best Things
in Life!
Website
Red geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien