Waardebon van € 20 of € 50 voor alle bloemen en planten voor binnen en buiten Sytske Bloembinderij (vanaf € 9)
Nu updates krijgen- 55%
Waardebon van € 20 of € 50 voor alle bloemen en planten voor binnen en buiten Sytske Bloembinderij (vanaf € 9)
- Vul je huis of tuin met de mooiste bloemen en planten
- Sytske Bloembinderij is al 11 jaar een begrip in het Gooi
- De winkel is gevestigd in het centrum van Laren
De deal
- Waardebon van € 20 of € 50
- Te besteden aan alle bloemen en planten voor binnen en buiten
- 20% Korting op het aarde- en glaswerk, kaarsen en andere accessoires
- Je groupon is op maandag t/m zaterdag te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 10 juni t/m 9 december 2012
- Maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken
- Niet geldig i.c.m. andere acties
- Alleen geldig op bloemen en planten
Gebruiken
- Je ontvangt je groupon via e-mail
- Reserveren is niet nodig, neem je groupon uitgeprint mee naar de winkel
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
Net zoals Odo uit Star Trek kunnen bloemen allerlei bloemen en vormen vertonen maar in tegenstelling tot Star Trek vindt de vrouw des huizes bloemen ook daadwerkelijk leuk om te zien. Vul het huis met bloemen en planten met een waardebon van € 20 of € 50 te besteden aan alle bloemen en planten voor binnen en buiten Sytske Bloembinderij (vanaf € 9). 
Kies uit:
- € 9 voor een waardebon van € 20
- € 24 voor een waardebon van € 50
In zware tijden zijn het de luxe details die als eerst worden geschrapt, denk maar aan lekker uit eten gaan of dat mooie jurkje dat je hebt gezien bij dat leuke boetiekje op de hoek. En ook het huis en de tuin zijn niet veilig voor de crisis maar juist zoiets kleins als een kleurrijk plantje of bloemetje kan je een echte oppepper geven. Daarom kan je nu voor € 9 een waardebon van € 20 en voor € 24 een waardebon van € 50 kopen die te besteden is aan alle bloemen en planten voor binnen en buiten bij Sytske Bloembinderij. Ook aan de grote collectie zijden bloemen van SILK-KA en het glaswerk van DUTZ dus.

Sytske Bloembinderij is gevestigd in het centrum van Laren en vanuit deze plek voorzien zij het Gooi al 11 jaar van de mooiste bloemen en planten. Dit doen zij met een team van vijf dames met de juiste ervaring om iedereen aan het juiste boeket, arrangement of gewoon de juiste kamerplant te helpen. Daarnaast verkoopt Sytske Bloembinderij ook accessoires als aarde- en glaswerk en kaarsen.



