Je eigen App maken voor iPad, iPhone of Android voor € 49 met een online cursus applicaties ontwikkelen en marketen van Excel with Business (waarde € 444) Na jaren gekibbel tussen kunsthistorici is men er eindelijk uit. De conclusie is dat een kind van vier geen Karel Appel kan maken, maar wel dat ze een (Karel) App(el) in elkaar kunnen zetten. Het enige dat nodig is, is voor € 49 de online cursus van Excel With Business aanschaff... Nu updates krijgen- 89%

Je eigen App maken voor iPad, iPhone of Android voor € 49 met een online cursus applicaties ontwikkelen en marketen van Excel with Business (waarde € 444)

Koop deze deal met Excel with Business X Shopping
Highlights
  • Maak je eigen app en leer hoe je die op de markt kan brengen
  • Voor mensen met verschillende instapniveau's
  • Met interactieve oefeningen en video's
  • Geschreven door Chris Stevens, auteur van bestsellers over apps

De deal 

  • Online cursus applicaties ontwikkelen en marketen dankzij Excel with Business
  • De cursus behandelt zowel Android als Apple
  • Ongeveer 30 uur aan lesmateriaal
  • Inclusief volledig Nederlandse handleiding
Voorwaarden
  • Je groupon is te gebruiken vanaf het moment van aankoop t/m 30 juni 2012
  • Maximaal 1 groupon per cursus te gebruiken, ook leuk als kado
  • De cursus is in het Nederlands

Aanmelden

  • Je ontvangt je Groupon-codes via e-mail, meld je daarmee uiterlijk 30 juni 2012 aan voor je online-cursus
  • Aanmelden doe je op http://gr.pn/KRRhZj
  • Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal

Na jaren gekibbel tussen kunsthistorici is men er eindelijk uit. De conclusie is dat een kind van vier geen Karel Appel kan maken, maar wel dat ze een (Karel) App(el) in elkaar kunnen zetten. Het enige dat nodig is, is voor € 49 de online cursus van Excel With Business aanschaffen, waarmee je binnen een maand je eigen app ontwikkelt en daarna de marketing daarvan doet (waarde € 444).



Of het nu voor jezelf of je bedrijf is: met de online cursus van Excel With Business leer je de basis die je nodig hebt om apps te bedenken, te bouwen, uit te dragen en in de markt te zetten. De cursus is erg praktijkgericht, op die manier kan je zo snel mogelijk je app in de App Store of de Google Play Store verkopen. Aan het begin van de cursus word je getest op je kennis, zo kan goed ingeschat worden wat je niveau is. De lessen worden vervolgens aangepast aan jouw niveau.

De cursus werd geschreven door de erkende auteur Chris Stevens (die zelf meer dan een half miljoen Apps aan de man heeft gebracht). De cursus is zo gemaakt dat iemand zonder voorkennis een app kan ontwerpen voor zichzelf of zijn/haar bedrijf. Excel With Business leert je wat je moet weten om binnen een maand een App te kunnen verkopen. De cursus bevat aantrekkelijk geschreven en prachtig geïllustreerde pdf's met tientallen praktijkvoorbeelden. Je krijgt de mogelijkheid om wat je geleerd hebt toe te passen met de bijbehorende oefeningen. De video's zijn toegankelijk en duidelijk.

Excel with Business X

Bespaar op
online cursussen
Website
Excel with Business X geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien