Een 6-gangen proeverijmenu voor 2 óf 4 personen bij Rosso (vanaf € 74)
- Geniet van 6 waanzinnige gangen, speciaal samengesteld door de chef
- Leuke manier om je te laten verrassen met de allerlekkerste gerechten
- Prachtige en sfeervole zaak in het Westelijk Handelsterrein
- Voormalig restaurant van Herman den Blijker
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
- Je groupon is op dinsdag t/m zaterdag te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 22 augustus 2011 t/m 21 februari 2012
- Niet geldig op feestdagen
- Exclusief drankjes
- Niet geldig i.c.m. andere acties
- Maximaal 8 personen per reservering
- Telefonisch reserveren o.v.v. Groupon is verplicht, zie je groupon
Wat is er zo leuk aan een proeverij? Nou, allereerst dat je heel veel verschillende lekkernijen tegelijk mag proeven. Maar een ander zeker niet onbelangrijk onderdeel, is dat je tijdens een proeverij alleen het allerlekkerste krijgt voorgeschoteld. En dat is eigenlijk precies wat je met deze deal mag verwachten, want voor € 74 ga je genieten van een heerlijk 6-gangen proeverijmenu voor twee personen (waarde € 150), óf geniet voor € 146 met zijn vieren van een 6-gangen proeverijmenu (waarde € 300) bij het vermaarde restaurant Rosso.
Deze deal is een smaakexplosie van 6 gangen, waarbij de keukenbrigade van Rosso je gaat verrassen met een speciaal voor Groupon samengestelde proeverij. Jij en je tafelpartner(s) kunnen aanschuiven voor 6 zeer verfijnde gerechten, die allemaal de signatuur van deze mooie zaak dragen. Jij hoeft niet te kiezen, want dat is al voor je gedaan. Dus, geef je over aan de expertise van deze topzaak en laat je een heerlijke avond bezorgen.
Rosso in het Westelijk Handelsterrein is een gastronomische sensatie
waar je hoe dan ook een keer geweest moet zijn. Met steekwoorden als beheerst
“ordinair”, “zwoel en stout” en “een beetje brutaal” heeft de eigenaar een heel
duidelijke sfeer willen neerzetten. En die sfeer vind je terug in uitstekende
gerechten, want de keuken is werkelijk subliem. Rosso voert daarnaast ook een
verrassende wijnkaart met een zorgvuldige selectie van mooie wijnen. Na elf uur
ondergaat Rosso een ware metamorfose want dan verandert het in een spannende
wijn- en Champagnebar. Kortom, Rosso is genieten van smaken en sfeer op hoog
niveau en een absolute must voor lekkernijminnend Rotterdam. 
....wat anderen jubelden:
"Al meerdere keren geweest en het is er echt super. Goed eten met begeleidende wijnen erbij. Vriendelijke bediening en een gastheer die zijn vak verstaat. Wij houden ervan dat eten ook een avond uit is en dat gaat in dit restaurant zeker op."
"Goede gerechten, mooi geproportioneerd en gepresenteerd, precies goede bediening".



