Workshop schilderen van een dag voor 2, 4 of 10 personen in Hundertwasser-stijl bij Tekenpraktijk Turkoois (vanaf € 44)
Nu updates krijgen- 63%
Workshop schilderen van een dag voor 2, 4 of 10 personen in Hundertwasser-stijl bij Tekenpraktijk Turkoois (vanaf € 44)
- Workshop gebaseerd op de fantasievolle, kleurrijke Hundertwasser-stijl
- Laat je fantasie de vrije loop en ontdek de kunstenaar in jezelf
- Geen ervaring nodig
- Leuk als cadeau voor Moederdag
- Andere (aanvullende) workshop te volgen met 20% korting
De deal
- 7 uur durende workshop
- Alle materialen inbegrepen
- Neem 2 kunstwerken mee naar huis
- Inclusief koffie / thee en soep en stokbrood
- Je groupon is op dinsdag t/m zaterdag te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 13 mei t/m 12 november 2012
- Maximaal 1 groupon per 2, 4 of 10 personen te gebruiken
- Maximaal 10 personen per groep
Gebruiken
- Je ontvangt je groupon via e-mail
- Reserveer op 06 101 388 43 of laura@tekenpraktijkturkoois.com, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
In de wereld waar recht krom is, kleur het nieuwe zwart, en snoeppapier het nieuwe zilver – het is niet Nooitgedachtland of Wonderland – zwaait de kleurrijke Oostenrijkse kunstenaar en architect Friedensreich Hundertwasser de scepter. Gebaseerd op Gaudí en kunststroming Art Nouveau is de Hundertwasser-stijl, een stijl waarop de fantasievolle workshop schilderen van één dag bij Tekenpraktijk Turkoois voor 2, 4 of 10 personen berust. Na afloop neem je 2 werken van 50 bij 70 cm mee naar huis (vanaf € 44).
Kies uit:
- € 44 voor een workshop schilderen voor 2 personen (waarde € 120)
- € 84 voor een workshop schilderen voor 4 personen (waarde € 240)
- € 199 voor een workshop schilderen voor 10 personen (waarde € 600)
De 7 uur durende workshop voor 2, 4 of 10 personen wordt gegeven in een zeer sfeervolle workshopruimte die uitnodigt voor méér. Méér fantasie en meer kleur. Onder begeleiding van een ervaren instructrice maak je 2 verschillende of 1 groot kunstwerk gebaseerd op de stijl van Hundertwasser en maak je gebruik van permanent markers, ecoline, kleurpotlood, goud- en zilververf en soms gekleurd of holografisch papier. Ontdek de kunstenaar in jezelf en laat je meeslepen door de speelse manier van werken van Hundertwasser. Lesonderwerpen kunnen zijn: bomen, steden, hoeden & hoofden en binnen & buitenwereld.
Friedensreich Hundertwasser was een kunstenaar en architect uit Oostenrijk, met een eigen stijl van schilderen en ecologisch leven. Door gebruik van kleur, organische vormen en stromingsbeelden en door rechte lijnen te vermijden creëerde hij opvallende gebouwen en kunstwerken. Net zoals Hundertwasser laat je je fantasie de vrije loop en is niets ‘verkeerd’. Daarom is de workshop geschikt voor iedereen.
Tekenpraktijk Turkoois is een schilder en tekenatelier waar verschillende lessen en workshops kunnen worden gevolgd, zoals o.a. collage workshop, workshop binnen-buitenwereld, vreemde portretten en tekenen op muziek. In de sfeervolle workshopruimte doe je alle inspiratie op om na deze workshop een van de andere te volgen met 20% korting.



