Huidverbetering met 1, 3 of 5 keer Diamond Peel microdermabrasie inclusief gezichts-behandeling bij Touched by Angels Beautysalon (vanaf € 39)
Nu updates krijgen- 70%
Huidverbetering met 1, 3 of 5 keer Diamond Peel microdermabrasie inclusief gezichts-behandeling bij Touched by Angels Beautysalon (vanaf € 39)
- Optimaliseert de conditie van de huid
- Vermindert rimpels, grove poriën, pigmentvlekken en ouderdomsvlekken
- Vermindert ook littekens en striemen
- In hartje centrum Rotterdam
- Salon met 10 jaar ervaring
- Ook leuk als kado
De deal
- Huidverbeterende Diamond Peel microdermabrasie
- 1, 3 of 5 behandelingen
- Inclusief luxe gezichtsbehandeling bestaande uit peelen, scrubben, masker, serum en dag- of nachtcrème
- Je groupon is op maandag en donderdag t/m zaterdag te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 10 mei t/m 9 november 2012
- Maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken
Gebruiken
- Je ontvangt je groupon via e-mail
- Maak een afspraak op info@touchedbyangels.nl, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
Ooit afgevraagd waarom Robbie Williams sinds 1997 alleen nog maar van angels hield? Misschien omdat zijn bankrekening na die tijd hemelse vormen aannam of misschien omdat zijn vriendinnen er sinds zijn hits allemaal uitzagen als Victoria Secret Angels. Maar een stuk aannemelijker is door de dankbaarheid voor zijn stralende huid na een huidverbeterende Diamond Peel microdermabrasiebehandeling inclusief gezichtsbehandeling bij Touched by Angels Beautysalon (vanaf € 39).
Kies uit:
- € 39 voor 1 keer Diamond Peel microdermabrasie (waarde € 129)
- € 89 voor 3 keer Diamond Peel microdermabrasie (waarde € 387)
- € 129 voor 5 keer Diamond Peel microdermabrasie (waarde € 645)
De Diamond Peel verwijdert niet alleen dode huidcellen, het stimuleert ook de dieper gelegen huidlagen en zorgt daardoor voor een betere doorbloeding. De oude, 'dode' huid wordt vervangen door een nieuwe, frisse opperhuid doordat de aanmaak van collageen gestimuleerd wordt. Het verbetert de huidconditie zichtbaar zonder operatieve of agressieve behandelingen te moeten ondergaan. Er is al zichtbaar resultaat na één behandeling, maar voor een mooi en volledig resultaat zijn er minstens vier behandelingen nodig in kuurvorm met tussenpozes van 1 week.
De gezichtsbehandeling bestaat uit vijf stappen: peelen, scrubben, stimuleren door middel van een masker, herstellen met een serum en beschermen met een dag- of nachtcrème. Touched by Angels maakt gebruik van de producten van DermaPrime waarvoor uitsluitend de beste kwaliteit plantenextracten en essentiële oliën worden gebruikt en die niet op dieren worden getest.
Wanneer je jezelf eens lekker wil verwennen moet je écht bij Touched by Angels Beautysalon in Rotterdam zijn. De professionals van deze salon brengen je graag in een staat van algehele ontspanning met weldadige massages en ze geven je graag heerlijke manicure- en pedicurebehandelingen en mooie acrylnagels.



