Onbeperkt sushi voor 2 óf 4 personen inclusief Japans
welkomstdrankje bij Restaurant Fugu (vanaf € 24)
Nu updates krijgen- 50%
Onbeperkt sushi voor 2 óf 4 personen inclusief Japans welkomstdrankje bij Restaurant Fugu (vanaf € 24)
- Twee uur lang onbeperkt sushi en andere populaire Japanse gerechten eten
- Keuze uit 29 soorten sushi
- Keuze uit 45 soorten gerechten zoals Teriyaki Chicken, Tempura garnalen, salades, soep en dessert
- Sfeervol Japans restaurant
- In het Scheepvaartkwartier dichtbij het Wereldmuseum
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal

- Je groupon is op dinsdag t/m zondag te gebruiken en zes maanden geldig (m.u.v. feestdagen), vanaf 20 februari t/m 19 augustus 2012
- Maximaal 2 groupons per persoon te gebruiken
- Alleen geldig voor het Standaard Menu - per speciaal gerecht wordt er +/- € 1.50 extra in rekening gebracht
- Let op: gerechten die niet worden opgegeten, worden extra in rekening gebracht, tegen een vergoeding van € 2 per gerecht
- Let op: je mag 2 uur lang gerechten bestellen
- Let op: het is verplicht om minimaal € 10 aan eten of drinken p.p. bij te bestellen
- Minimaal 24 uur van tevoren reserveren
- Voor informatie en vragen kan je bellen naar: 010 436 7202
- Verplicht online reserveren via:

In Nederland van de Japanse delicatesse Fugu genieten is helaas niet mogelijk omdat er een dodelijke stof in de kogelvis zit waar alleen gekwalificeerde koks in Japan zich aan wagen. Wil je toch genieten van de Fugu kan je oneindig kijken naar Bloat in Finding Nemo kijken maar je kan ook naar restaurant Fugu gaan, waar je geen giftige kogelvis maar dodelijk lekkere gerechten op de kaart vindt waar je met 2 óf 4 personen onbeperkt van kan genieten (vanaf € 24).
Kies uit:
- € 24 voor onbeperkt sushi voor 2 (waarde € 48)
- € 47 voor onbeperkt sushi voor 4 (waarde € 96)
Met dit unieke eet-zoveel-als-je-kan-concept worden jullie smaakpapillen twee uur lang verwend. Jullie kunnen onbeperkt gerechten kiezen van het Standaard Menu. Standaard klinkt misschien heel basic maar dat is het zeker niet want je kan kiezen uit maar liefst 29 soorten sushi en 45 soorten gerechten zoals Teriyaki Chicken, Tempura garnalen, biefstuk, gebakken rijst, salades, soep, dessert en nog veel meer Japanse lekkernijen. Als je naast al dat lekkers trek hebt in oesters, St. Jacobsschelpen, ossenhaas, garnalen, sashimi of een speciaal dessert dat onder het Special Menu valt, dan kan je die bijbestellen voor maar € 1,50 extra per gerecht.

Irrashaimase: Restaurant Fugu heet je van harte welkom. Dit sfeervolle restaurant vind je op de unieke overdekte horecastraat van het mooie Westelijk Handelsterrein in het Scheepvaartkwartier. Fugu restaurants staan in Japan voor kwaliteit, authenticiteit, service en gegarandeerde versheid van producten en dat is dan ook wat je van dit restaurant mag verwachten. Itadakimasu (eet smakelijk).



