Exclusief Japans à la carte diner met 8 gerechten voor 2 of 4 personen bij Sake Restaurant (vanaf € 34)
Nu updates krijgen- 53%
Exclusief Japans à la carte diner met 8 gerechten voor 2 of 4 personen bij Sake Restaurant (vanaf € 34)
Highlights
- Vernieuwde kaart
- Open sushi-bar
- Verse kwaliteitsingrediënten
- Chefs met veel ervaring in Aziatische keukens
- Uitzicht op het Reehofspark
De deal:
- Japans à la carte diner
- Voor 2 of 4 personen
- Met 8 gerechten p.p. naar keuze
- O.a. tempura, sushi en sashimi-combinaties
Voorwaarden
- Je groupon is op dinsdag t/m zondag te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 16 maart t/m 14 september 2012 (m.u.v. feestdagen)
- Maximaal 1 groupon per persoon te koop
- Exclusief drankjes
Gebruiken
- Je ontvangt je groupon via e-mail
- Reserveer op 013 570 54 58, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
Net als geld moet een zeewierblad rollen en geeft het wrijven in de hand een weinig aangename odeur af. Krijg eten met stokjes onder de knie en ga voor een exclusief Japans à la carte diner met 8 gerechten voor 2 of 4 personen (vanaf € 34).
Kies uit:
Met deze deal ga je met zijn tweetjes Japans eten. Of zorg dat je een ketting van zeewier kan vlechten en ga met 4 personen dineren. Je mag per persoon 8 gerechten kiezen, namelijk: 1 voorgerecht, 4 tussengerechten, 1 hoofdgerecht, 1 bijgerecht en 1 nagerecht. Probeer het hartige tempura taartje met avocado-vulling of houd het simpel met sushi.
Kom naar restaurant Sake voor vers bereide Japanse tongstrelers. Proef de niet te versmaden sushi aan de sushi-bar, in zicht bereid met verse ingrediënten. De ervaren chefs en het uitzicht op het Reehofspark maken een bezoek aan Sake een plicht.
Kies uit:
- € 34 voor 2 personen (waarde € 72,60)
- € 59 voor 4 personen (waarde € 145,20)
Met deze deal ga je met zijn tweetjes Japans eten. Of zorg dat je een ketting van zeewier kan vlechten en ga met 4 personen dineren. Je mag per persoon 8 gerechten kiezen, namelijk: 1 voorgerecht, 4 tussengerechten, 1 hoofdgerecht, 1 bijgerecht en 1 nagerecht. Probeer het hartige tempura taartje met avocado-vulling of houd het simpel met sushi. Kom naar restaurant Sake voor vers bereide Japanse tongstrelers. Proef de niet te versmaden sushi aan de sushi-bar, in zicht bereid met verse ingrediënten. De ervaren chefs en het uitzicht op het Reehofspark maken een bezoek aan Sake een plicht.
Groupon aanbiedingen | Restaurant | Japanse Keuken | Japans Restaurant | Restaurant Tilburg | Japanse Keuken Tilburg | Japans Restaurant Tilburg



