Griekse pracht: 3,5 of 7 nachten voor 2 personen bij Senses Boutique Hotel op Santorini inclusief ontbijt (vanaf € 119,50 p.p.)
Nu updates krijgen- 54%
Griekse pracht: 3,5 of 7 nachten voor 2 personen bij Senses Boutique Hotel op Santorini inclusief ontbijt (vanaf € 119,50 p.p.)
Highlights
- Santorini is een karakteristiek Grieks eiland
- Pittoreske dorpjes, mooie stranden, fraaie natuur
- Bijna altijd lekker weer
- Geniet van de typische Griekse keuken en drink een lokaal wijntje
- Het hotel doet mee aan de Italiaanse 'Biennale'
De deal
- 3, 5 of 7 nachten voor 2 personen
- Ontbijt inbegrepen

Voorwaarden
- Je groupon is te gebruiken vanaf moment van aankoop t/m 30 april 2012 om je verblijf te boeken
- Geldig voor een verblijf in de periode van 30 april t/m 31 mei 2012 en 1 oktober t/m 30 november 2012
- Let op: niet geldig in de periode van 1 juni t/m 30 september 2012
- Je kan je verblijf verlengen door meerdere groupons kopen
- Extra bed voor een kind ouder dan 6 jaar is mogelijk voor € 35 per nacht, kinderen van 0 tot 6 jaar verblijven gratis
- Geen extra volwassene op de kamer mogelijk
- Check-in vanaf 14.00 uur, check-out voor 12.00 uur
- Wijzigingen minimaal 3 dagen van tevoren doorgeven
- Wanneer je je definitieve reservering hebt gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk
Boeken
- Je ontvangt je groupon-codes via e-mail, boek daarmee je reis uiterlijk 30 april 2012
- Boek je verblijf in het Engels of Italiaans via +30 22860 23821 of info@santorinisenses.com, o.v.v. Groupon én je Groupon-codes
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
Bakermat van beschaving, oorsprong van intellect, land van wijn, spijs, natuur en unieke cultuur: Griekenland is een geweldig land om vakantie te vieren. Bezoek het prachtige eiland Santorini en overnacht 3,5 of 7 nachten met twee personen bij Senses Boutique Hotel inclusief ontbijt (vanaf € 119,50 p.p.).
Of je nu 3, 5 of 7 nachten boekt in een double of een superb room, ontbijt staat elke morgen klaar. De double room is ruim, voorzien van alle gemakken en heeft een balkon. De superb room is groter, luxer en heeft een balkon plus een veranda met jacuzzi. Lekker.
Het aanbod
Kies uit:- € 239 voor 3 overnachtingen voor 2 personen in een double room (waarde € 525)
- € 369 voor 5 overnachtingen voor 2 personen in een double room (waarde € 875)
- € 489 voor 7 overnachtingen voor 2 personen in een double room (waarde € 1.225)
- € 419 voor 3 overnachtingen voor 2 personen in een superb room (waarde € 840)
- € 679 voor 5 overnachtingen voor 2 personen in een superb room (waarde € 1.400)
- € 909 voor 7 overnachtingen voor 2 personen in een superb room (waarde € 1.960)
Of je nu 3, 5 of 7 nachten boekt in een double of een superb room, ontbijt staat elke morgen klaar. De double room is ruim, voorzien van alle gemakken en heeft een balkon. De superb room is groter, luxer en heeft een balkon plus een veranda met jacuzzi. Lekker.
Het hotel
Senses Boutique Hotel is een fraai, recent gerenoveerde accommodatie in het hart van het prachtige dorpje Imerovigli, dat op de driehonderd meter hoge top van de Caldera ligt. De kamers hebben stuk voor stuk een geweldig uitzicht over de zee en zijn met veel oog voor detail ingericht.Het eiland
Santorini is een Grieks eiland met een geheel eigen karakter. Hoewel populair heerst hier geen hysterisch massatoerisme. Er zijn mooie stranden, schilderachtige dorpjes, gezellige terrassen, uitstekende restaurants en tal van bezienswaardigheden. Het eiland is ook beroemd om de wijn die er gemaakt wordt. Zowel rood als wit, beide in zoete of droge variant. Lekker bij de lokale gerechten.Meer deals uit deze categorie
Meer deals uit deze stad
Meer deals in Nederland
Meer deals uit andere categoriën
Senses Boutique Hotel geïntroduceerd door Groupon.nl




