Overnacht met 2 personen in het ****Hotel Oud Huis De Peellaert in Brugge, met ontbijt en onbeperkt toegang tot alle wellness-faciliteiten (vanaf € 59 p.p.)
Nu updates krijgen- 51%
Overnacht met 2 personen in het ****Hotel Oud Huis De Peellaert in Brugge, met ontbijt en onbeperkt toegang tot alle wellness-faciliteiten (vanaf € 59 p.p.)
- Reis in goed gezelschap af naar het historische Brugge
- Verras je geliefde
- Prachtig, klassiek pand in hartje centrum
- Luxe hotel met een 8.9 op booking.com
- Met een drankje naar keuze in de bar van het hotel
- Inclusief kortingskaart voor alle musea in Brugge
- Een doos Belgische chocolaatje (vanaf twee overnachtingen)
- Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal

- Je groupon is te gebruiken vanaf 10 februari t/m 29 maart 2012 om je verblijf te boeken
- Geldig voor een verblijf in de periode van 10 februari t/m 29 maart 2012
- Bij aankomst op vrijdag geldt er een toeslag van € 20 per nacht
- Bij een aankomst op zaterdag moet je minimaal 2 overnachtingen boeken, met een toeslag van € 20 per nacht
- Maximaal 1 groupon per reservering te gebruiken
- Parkeren is mogelijk voor € 20 per nacht
- Beperkte beschikbaarheid, reserveer tijdig (vooral rond Valentijn)
- Annuleren is mogelijk tot minimaal 72 uur voor aankomst
- Per e-mail reserveren o.v.v. Groupon is verplicht, zie je groupon
- Wanneer je je reservering hebt gemaakt, kan je deze niet annuleren via Groupon, zie de annuleringsvoorwaarden van de partner
Een historische setting, een rijkdom aan monumenten en musea
en vele winkels. Ervaar dit allemaal tijdens een trip naar Brugge en ontdek de
charme van deze stad. Overnacht met 2 personen in het ****Hotel Oud Huis De Peellaert (vanaf € 59 p.p.).
Aanbod
Kies uit:
- € 118 voor één overnachting voor 2 personen (waarde € 240)
- € 218 voor twee overnachtingen voor 2 personen (waarde € 440)
- € 318 voor drie overnachtingen voor 2 personen (waarde € 640)

Bij deze deal is je ontbijt dagelijks inbegrepen en heb je onbeperkt toegang tot de wellness-faciliteiten. Daarnaast krijg je allebei een drankje naar keuze in de bar van het hotel en krijg je een kortingskaart voor alle musea in Brugge. Wanneer je minimaal twee nachten blijft krijg je ook nog eens een doos met Belgische chocolaatjes.
Hotel en omgeving
Je overnacht in een viersterren hotel dat vroeger de woning was van een 19e-eeuwse aristocraat. De inrichting is modern en comfortabel maar er is tegelijkertijd geprobeerd het gevoel van vroegere luxe te behouden. Zo zijn de muren bedekt met sierlijk behang en zijn veel meubels antiek. De kamers beschikken over grote bedden, airconditioning, Wi-Fi, een kluisje, een flatscreen-tv, minibar, koffiezetapparaat en een waterkoker. De badkamers, met douche of bad zijn uitgerust met haardroger, vergrotende spiegel en badproducten. Het hotel beschikt verder over een fitnessruimte en afgezonderde spa, een restaurant en een bar en lounge.
Hotel Oud Huis De Peellaert is gelegen in het hart van Brugge.
Je zit op slechts 100 meter afstand van
het centrum, op 150 meter van het stadhuis en op 250 meter van de Grote Markt.
Brugge biedt een indrukwekkend historisch en cultureel erfgoed. De ontelbare
kleine bruggetjes, steegjes en grachten kiezen elk seizoen voor een andere
kleur. Dankzij al deze elementen staat Brugge al geruime tijd op de lijst van
werelderfgoed.
Wat anderen schreven...
Gasten die hier geweest zijn geven zeer lovende recensies. 274 van de 300 mensen geven dit hotel bijvoorbeeld een goed of uitstekend op Tripadvisor!
Een uitstekend hotel in een prachtig, klassiek gebouw. Prima kamer met dito badkamer. De lounge met bar is prachtig: In de ambiance van een soort herensociëteit kan elke gast er een drankje nuttigen. Ook de fitnessruimte en de saunavoorzieningen zijn top. Het was een leuke ervaring om lekker bij te komen van de twee sauna's (droog en stoom) onder de antieke gewelven in de kelder. Het personeel is vriendelijk en attent. Ook de ligging is erg goed. De auto konden we kwijt op de binnenplaats. Een speciale vermelding nog voor de ruime ontbijtzaal. Geen muf hokje in de kelder, zoals bij sommige hotels, maar een zeer stijlvolle ruimte. Het ontbijt zelf was ook vorstelijk. Kortom, we zijn zeer goed te spreken over dit hotel en komen er graag nog eens terug. De prijs voor dit alles was zeer redelijk! Jeroen, BOOKING.com
Dit hotel heeft ons verblijf in Brugge heel aangenaam gemaakt. Direkt bij binnenkomst werden we zeer hartelijk en (echt) vriendelijk begroet bij de incheckbalie. De kamer was heerlijk. Misschien had deze iets eigentijdser ingericht mogen zijn, maar het comfort en de algehele sfeer waren perfect. Ik zal zeker bij een volgend verblijf als eerste dit hotel aanraden en ook voor onszelf weer willen gebruiken. Een Expedia-reiziger, TRIPADVISOR.nl



