24 Euro ipv 90 - uitgebreide gezichtsbehandeling en massage bij Beautysalon De Waterlelie Zo aan het eind van de winter is het eigenlijk voor iedereen wel tijd voor een boost vinden wij van Groupon. Opgelet, want we hebben echt een HEER-LIJ-KE deal voor je in petto. Wat dacht je bijvoorbeeld van een uitgebreide gezichtsbehandeling, zodat het net lijkt of je overwint... Nu updates krijgen- 73%

24 Euro ipv 90 - uitgebreide gezichtsbehandeling en massage bij Beautysalon De Waterlelie

Koop deze deal met Beautysalon de Waterlelie Utrecht
Highlights
  • Inclusief gezichtsbehandeling van 1,5 uur. Met o.a. reiniging, stomen, epileren wenkbrauwen, hals en decolletémassage, gezichtsmasker en lotion
  • Inclusief massage van 25 minuten: kies uit rug, schouder of nek
  • Inclusief drankje en gebakje bij binnenkomst
  • Duobehandeling mogelijk
  • Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
Voorwaarden
  • Je groupon is op afspraak te gebruiken en zes maanden geldig, vanaf 7 maart t/m 6 september 2011
  • Niet i.c.m. andere acties
  • Maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken
  • Telefonisch reserveren is verplicht o.v.v. Groupon, zie je groupon

Zo aan het eind van de winter is het eigenlijk voor iedereen wel tijd voor een boost vinden wij van Groupon. Opgelet, want we hebben echt een HEER-LIJ-KE deal voor je in petto.

Wat dacht je bijvoorbeeld van een uitgebreide gezichtsbehandeling, zodat het net lijkt of je overwinterd hebt op een tropische bestemming. Eén ding is zeker, na deze behandeling zie je er in ieder geval stralend uit.

En als klap op de vuurpijl zit er bij deze aanbieding ook nog een heerlijke massage bij. Je kunt kiezen uit rug, nek of schouder. Mocht je er al helemaal zin in hebben? Dan wil je natuurlijk wel weten waar je dit kunt beleven. Dat is bij Beautysalon de Waterlelie in IJsselstein. De behandelingen zijn allemaal tot in de puntjes verzorgd. Alle behandelingen zijn hier inclusief intake gesprek, huidanalyse en persoonlijk verzorgingsadvies. Bovendien kan je ook gebruik maken van de zogenaamde DUO behandeling: gezellig samen met je lover, vriend, moeder, vader of vriendin.

Wacht niet langer en koop deze groupon: uitgebreide gezichtsbehandeling en massage bij Beautysalon De Waterlelie voor slechts € 24!


Meer deals uit deze categorie
Meer deals uit deze stad
Meer deals in Nederland
Meer deals uit andere categoriën

Beautysalon de Waterlelie

Zomerdijk 11c
3402 MJ IJsselstein
Website
Route
Beautysalon de Waterlelie geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien