€ 49 voor een driegangen à la carte menu voor 2 personen bij Loenz (waarde € 102) Heb je het al gehoord? Er is een nieuwe Chupa Chups lolliesmaak: Frans-Mediterraan, een heerlijke mengelmoes tussen spaanse tapa's en Franse kazen. Nou oké, dit is natuurlijk een spicy grapje. Maar de overheerlijke keuken van Bar Restaurant Loenz heeft dat thema wél. Dankzij Grou... Nu updates krijgen- 52%

€ 49 voor een driegangen à la carte menu voor 2 personen bij Loenz (waarde € 102)

Koop deze deal met Loenz Schiedam-Vlaardingen
Highlights
  • In hartje centrum van Vlaardingen
  • Tegenover de Grote Kerk
  • Modern en sfeervol ingericht met een knipoog naar Art Deco
  • Frans Mediterraan fusion-keuken
  • Heerlijk terras (bij mooi weer)
  • Je vindt je groupon in "Mijn Account", na afloop van deze deal
Voorwaarden
  • Je groupon is op dinsdag t/m zondag te gebruiken en is drie maanden geldig, vanaf 21 april t/m 20 juli 2011
  • Niet i.c.m. andere acties
  • Maximaal 1 groupon per twee personen te gebruiken
  • Reserveren via het contactformulier op de website o.v.v. Groupon is verplicht, zie je groupon
  • Vermeld je grouponcode in het veld 'overige opmerkingen'
Heb je het al gehoord? Er is een nieuwe Chupa Chups lolliesmaak: Frans-Mediterraan, een heerlijke mengelmoes tussen spaanse tapa's en Franse kazen. Nou oké, dit is natuurlijk een spicy grapje. Maar de overheerlijke keuken van Bar Restaurant Loenz heeft dat thema wél. Dankzij Groupon eet je daar met z'n 2-en voor maar € 49 (waarde € 102).

Kies bijvoorbeeld voor verrukkelijke coquilles, gebakken met Granny Smith, pancetta, komijn-chili en basilicumbouillon of ga voor het befaamde Geitenkaastomaatje, een Bonbon van geitenkaascrème en pomodori tomaat met pasta salade van rucola en olijf. Als hoofdgerecht is de Surf 'n Turf een aanrader: Sucade gegaard op een carpaccio van gamba met sherryjus. Hou je meer van vis, laat dan de rode poon niet aan je neus voorbij gaan, mét cannelloni van rode biet, doperwten met spek met sabayon van piccalilly. Heb je nog een plekje over? Zoetekauwen gaan voor de Bananencake en liefhebbers van hartig smikkelen van een zorgvuldig samengesteld Kaasplateau.

Bar restaurant Loenz is een unieke gelegenheid voor diner, lunch, high tea, (bruilofts)feesten en zakelijke bijeenkomsten. Het is er heerlijk en stijlvol genieten van dagverse ingrediënten, bereid door de Vlaardingse chef Marton Suttorp.


...wat anderen jubelden:

IENS.NL
Op zaterdagavond zijn we zonder reservering bij Loenz naar binnen gegaan en geen seconde spijt gehad. We hebben heerlijk gegeten, de bediening was vriendelijk en alert (ondanks dat er een groot gezelschap aanwezig was zijn we geen enkele keer 'vergeten') Sfeervolle inrichting. De prijs/kwaliteitverhouding is prima. Een echte aanrader, wij komen in ieder geval zeker terug!
Meer deals uit deze categorie
Meer deals uit deze stad
Meer deals in Nederland
Meer deals uit andere categoriën

Loenz

Markt 21
3131 CR Vlaardingen
Website
Route
Loenz geïntroduceerd door Groupon.nl
Door het gebruik van onze website ga je akkoord met ons gebruik van cookies, waarvan sommige al op jouw apparaat kunnen staan. Meer informatie vind je in ons Cookiesbeleid. Laat deze melding niet meer zien