In een Notendop
De chef bereidt een verrassend menu met vlees, vis of vega waar de echte liefhebber van Argentijnse specialiteiten van gaat watertanden.
Beoordelingen van klanten
Over deze deal
De eisen voor een vorstelijk diner zijn net zo kieskeurig als die van de prinses op de erwt: het moet niet alleen op een fluwelen kussentje gepresenteerd worden, maar het rundvlees moet ook met uiterste zorgvuldigheid geselecteerd zijn. Dineer op koninklijke wijze met een Argentijns driegangendiner van de chef bij Bodega Maxima.
Kies uit 4 opties
- € 15,99 voor een Argentijns driegangenmenu van de chef voor 1 persoon
- € 31,99 voor een Argentijns driegangenmenu van de chef voor 2 personen
- € 63,99 voor een Argentijns driegangenmenu van de chef voor 4 personen
- € 95,99 voor een Argentijns driegangenmenu van de chef voor 6 personen
De chef bereidt een verrassend menu met vlees, vis of vega waar de echte liefhebber van Argentijnse specialiteiten van gaat watertanden.
Op de avond van jouw bezoek aan Bodega Maxima creëert de chef ter plekke een verrassend voor-, hoofd- en nagerecht. Het enige wat wij daar nu over kunnen melden - en dat is juist níet weinig - is dat Bodega Maxima zich ervan verzekert dat alle gebruikte ingrediënten van topkwaliteit zijn. Zo wordt het rundvlees met zorg geselecteerd in de uitgestrekte, Argentijnse Pampas, waar het vee vrij rondloopt. De andere ingrediënten komen wel gewoon uit ons kikkerlandje. Daar proef je natuurlijk niks van, nadat deze in de keuken worden verbouwd tot een traditioneel Argentijns gerecht.
Wat je moet weten
Aankoop: maximaal 2 groupon per persoon te gebruiken, maar meer te koop als kado.
Reserveren: minimaal 4 uur vooraf via reserveren.groupon.nl.
Annuleren: minimaal 24 uur van tevoren, anders vervalt de geldigheid van je groupon.
Meer info: exclusief drankjes. Het restaurant is op de eerste verdieping, er is geen lift aanwezig. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals.
Over Bodega Maxima
Echte bourgondiërs zijn in de zevende hemel bij Bodega Maxima op het Wilhelminaplein in Eindhoven. Bij dit Argentijnse specialiteitenrestaurant wordt zeer zorgvuldig omgegaan met de ingrediënten. In de rundvleesgerechten wordt bijvoorbeeld voornamelijk vlees van het Argentijnse Aberdeen Angus- en Hereford-vee gebruikt. Het vlees wordt op kwaliteit geselecteerd op locatie en met zorg vervoerd naar Nederland. Ook de spareribs, visgerechten en gamba's behoren tot de specialiteiten van de chef.