5.0
Gemiddelde van 1-beoordelingen
100%
Met elektrostimulatie wordt de intensiviteit van een training nagebootst op zones waar jij minder vet en/of een strakkere huid zou willen.
1, 3 of 5 lymfedrainage-behandelingen
Op basis van elektrostimulatie
Er worden 2 tot 3 zones tegelijk aangepakt
Geldig op maandag, dinsdag en donderdag
Bij de vestiging in Den Haag (Laan van Meerdervoort 438)
Je hebt keuze uit de volgende zones:
Er worden rubberen pads op je lichaam geplaatst, welke elektrische impulsen geven om de intensiviteit van een training na te bootsen. Het lichaam wordt hiermee aan het werk gezet, wat ervoor kan zorgen dat het op natuurlijke wijze sterker en strakker wordt. Vetcellen en afvalstoffen kunnen hierdoor worden afgevoerd door het lymfestelsel en het kan ook helpen tegen cellulitis en slappe huid. Je kiest zelf - in overleg met de specialist - waar de pads geplaatst worden, op de zones die jij wenst aan te pakken. Er zijn 16 pads te verdelen over 2-3 zones. Zones waar je uit kan kiezen zijn: buik, armen, bovenbenen en heupen. Een behandeling duurt zo'n 40 minuten en voor optimaal resultaat wordt aangeraden deze twee keer per week te doen, met minimale tussenpozen van één dag.
Met vier vestigingen - in Amersfoort, Poeldijk, Goes en Den Haag - timmert Body-Line.Nu hard aan de weg om zo veel mogelijk beauty-wensen in vervulling te brengen. Je kan bij de salon o.a. terecht voor afslankbehandelingen, BIAB Nails, huidverbetering, waxen en verven van wimpers en wenkbrauwen. Laat door de specialisten van Body-Line.Nu de spreekwoordelijke puntjes op de "i" zetten op beauty-gebied.