Het avontuurlijke verblijf begint bij het ontmoetingspunt in Forbach en duurt een of meerdere nachten in de boomtent in het gezellige boskamp bij Adrenalinbecker. Naar keuze kan je ter plaatse een tour bijboeken door het wildromantische landschap van de Murg. De indrukwekkende natuur van het Zwarte Woud nodigt ontdekkingsreizigers uit die houden van klauteren en springen over rotsen en water.
De boomtent is geschikt voor twee personen en onder elke tent staan twee stoelen. Je bereikt de tent met een ladder. Voor het boomtentavontuur wordt het dragen van outdoorkleding aanbevolen.
Canyoning-tour
“Op naar het (rivier)bed” is het motto van de AdrenalineBecker-tour door de vrije natuur en het schilderachtige landschap van de Murg. De deelnemers kunnen over rotsen klimmen en de indrukwekkende natuur van het Zwarte Woud bewonderen. De gids vertelt spannende verhalen tijdens de rondleiding en legt de achtergrond van flora en fauna uit. Geen voorkennis vereist - doe mee en neem stevige schoenen en outdoorkleding mee.
Groupon´s gids voor het Zwarte Woud
Het Zwarte Woud is een indrukwekkend gebied, met een heel eigen sfeer. Er zijn schitterende bossen, waar je kan gaan wandelen of fietsen. Breng een bezoekje aan beroemde steden zoals Baden-Baden, Freiburg, Offenburg en Straatsburg. Is Koning Winter in het land? Dan is het leuk om te weten dat wintersportplaatsen zoals Freudenstadt en Triberg op slechts tientallen kilometers liggen. Paradijzen voor skiërs of snowboarders.
Wat je krijgt
Inclusief in alle opties:
Verblijf voor twee in een boomtent (geen ontbijt inbegrepen)
1x € 20-voucher voor canyoning / kanovaren / SUP incl. toegang tot het zwembad
Geldigheid en annuleringsbeleid:
Geldig van 01-05-2019 t/m 01-10-2019 voor aankomst op alle dagen van de week
Wanneer je je definitieve reservering heeft gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk
Wijzigingen kunnen tot 14 dagen voor aankomstdatum doorgegeven worden, onder voorbehoud van de mogelijkheid en beschikbaarheid
De opties
1 nacht - 2 pers. - boomtent - € 20-voucher voor canyoning / kanovaren / SUP incl. toegang tot het zwembad - € 59 (25% korting)*
2 nachten - 2 pers. - boomtent - € 20-voucher voor canyoning / kanovaren / SUP incl. toegang tot het zwembad - € 109 (31% korting)*
3 nachten - 2 pers. - boomtent - € 20-voucher voor canyoning / kanovaren / SUP incl. toegang tot het zwembad - € 159 (33% korting)*
*Bijkomende kosten: toeristenbelasting (icnl. service- en afvalkosten) van € 2,50 p.p.p.n., ter plaatse te betalen.
Faciliteiten
Inchecken vanaf 16.00 tot 18.00 uur, uitchecken vanaf 9.00 tot 11.00 uur
Het personeel spreekt Duits en Engels
WiFi: niet beschikbaar
Huisdieren: niet toegestaan
Parkeergelegenheid beschikbaar
Voorwaarden
Geldigheid Geldig van 01-05-2019 t/m 01-10-2019 voor aankomst op alle dagen van de week. De prijs is per 2 personen Boeken Boeken verplicht voor 01-09-2019. Boeken verplicht online op adrenalinbecker.de en onder voorbehoud van beschikbaarheid. Aankomst zonder boeking vooraf en reisbevestiging wordt niet geaccepteerd. Na het maken van je reservering bevestig je binnen 48 uur je reservering en aankomstbevestiging (voeg je groupon toe als bijlage). Boek zo vroeg mogelijk om verzekerd te zijn van de door jou gewenste data. Wanneer je je definitieve reservering heeft gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk. Wijzigingen kunnen tot 14 dagen voor aankomstdatum doorgegeven worden, onder voorbehoud van de mogelijkheid en beschikbaarheid. Boekingen zijn niet overdraagbaar en niet inwisselbaar nadat ze bevestigd zijn. Maximaal 1 groupon per verblijf. Bijkomende kosten Toeristenbelasting (inclusief service- en afvalkosten) van € 2,50 p.p.p.n., ter plaatse te betalen. Meer info Het hotel is gevestigd in Elchesheim-Illingen, Duitsland. Inchecken vanaf 16.00 tot 18.00 uur, uitchecken van 9.00 tot 11.00 uur. Huisdieren: niet toegestaan. WiFi: niet inclusief. Parkereergelegenheid beschikbaar. Exclusief vervoer en transfers. Geldig voor verblijf in een boomtent. Extra persoon Standaard bezetting: 2 personen. Max. bezetting: 2 personen. Verblijf van een extra persoon op dezelfde kamer is niet mogelijk. Beschikbaarheid op specifieke data is niet gegarandeerd.
Referentieprijs geverifieerd op de website van het hotel op 15-11-2018. Forex-informatie over de referentieprijs is hier te vinden. Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel GmbH. en niet door Groupon Netherlands B.V. Op deze deal zijn annuleringsvoorwaarden van toepassing.
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.