Zoek
massagespaolie verversentheaternagelsrestaurantbowlenbioscoop

Uithoorn: kamer voor 2 of 4 personen incl. ontbijt in Amsterdam Hotel Uithoorn

Amsterdam Hotel Uithoorn
3.3
4
Beschikbaarheid
Selecteer kamer

Business Twin Room incl. ontbijt voor 2 personen

Amsterdam Hotel Uithoorn Hotel (1 nacht minimum)

vanaf
-30%
30+ gekocht

Junior King Suite incl. ontbijt voor 2 personen

Amsterdam Hotel Uithoorn Hotel (1 nacht minimum)

vanaf
-27%
10+ gekocht

Familiekamer incl. ontbijt voor 4 personen

Amsterdam Hotel Uithoorn Hotel (1 nacht minimum)

Uitverkocht
vanaf
-20%
10+ gekocht

Dagelijkse weergaven pictogram
Subtotaal
shortie467
3 jaar geleden
Prima plek om te overnachten en misschien op de fiets erop uit te trekken. We hadden dit hotel geboekt zodat we de volgende dag niet te lang meer moesten rijden naar Schiphol. En idd weinig tot geen oponthoud en op ruim 20 minuten waren we op Schiphol. Kamer van het hotel was gewoon goed. Niets meer niets minder. Zo misschien een upgrade kunnen gebruiken en dan zeker de badkamer met badkuip en douchegordijn. Is niet onze favoriet qua hygiëne. Kamer was verder schoon hoor. Ook het inbegrepen ontbijt was meer dan goed. Ruime keuze en leuk ingerichte ruimte om te ontbijten. Prijs kwaliteit dik in orde.

Voorzieningen

Internet - Wifi - Gratis
Parkeergelegenheid - Gratis

Wat u krijgt

Inclusief in alle opties:

  • Verblijf voor twee in een Business Twin of Junior King Suite, of voor vier in een familiekamer (afhankelijk van de gekozen optie)
  • Ontbijt  

Hotelbeleid:

  • Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten
  • Voorafgaand aan je check-in geldt een annuleringsperiode van 7 dagen; daarbinnen is geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk
  • Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt je het totale Groupon-tarief in rekening gebracht
  • Prijzen kunnen per datum variëren en zijn afhankelijk van beschikbaarheid
  • Exclusief toeristenbelasting van € 4,50 p.p.p.n., ter plaatse te betalen

Het hotel 

Het hotel is centraal gelegen, dichtbij Amsterdam, Utrecht, Schiphol en Aalsmeer, en bevindt zich in het midden van het gebied dat bekend staat als het "Groene Hart" van Nederland. Het hotel heeft 38 comfortabele kamers, waarvan enkele uitzicht hebben op de tuin. Het kan de ideale uitvalsbasis zijn, of je nu op zakenreis bent of gewoon een ontspannen weekendje of weekje weg wil.

De kamers beschikken over een zithoek, een flatscreen-tv met kabelzenders, een kluisje, een koffiezetapparaat en een eigen badkamer met een douche, toiletartikelen en een haardroger.

Elke dag kan je genieten van een ontbijtbuffet met een gevarieerd aanbod. In het restaurant worden Nederlandse, Franse en internationale gerechten geserveerd. Daarnaast biedt het hotel de mogelijkheid om fietsen te huren.

Kamerdetails

  • Kamernaam: Business Twin
    • Standaard bezetting: 2 personen
    • Max. bezetting: 2 personen
    • Verblijf van een extra (derde) persoon op dezelfde kamer is niet mogelijk
  • Kamernaam: Junior King Suite
    • Standaard bezetting: 2 personen
    • Max. bezetting: 2 personen
    • Verblijf van een extra (derde) persoon op dezelfde kamer is niet mogelijk
  • Kamernaam: Familiekamer
    • Standaard bezetting: 4 personen
    • Max. bezetting: 4 personen
    • Verblijf van een extra (vijfde) persoon op dezelfde kamer is niet mogelijk

Groupon’s gids voor Uithoorn

Uithoorn is een charmant dorpje net ten zuiden van Amsterdam, gelegen aan de Amstel. Het biedt een rustiger alternatief voor het drukke stadsleven, met prachtige natuur en schilderachtige landschappen. De omgeving leent zich perfect voor wandel- en fietstochten langs de rivier en door groene polders. Met de nabijheid van Amsterdam ben je zo in de bruisende hoofdstad, waar je kan genieten van wereldberoemde musea, grachten, en een rijke cultuur. Uithoorn biedt zo het beste van beide werelden: de rust van een dorp en de levendigheid van de stad.

Bedrijfsnaam: Amsterdam Hotel Uithoorn Hotel; Registratienummer: 61357154; Registratieland: Nederland; Telefoonnummer: +31 297 519 200; De partner heeft verklaard dat zijn producten of diensten voldoen aan de toepasselijke regels van de EU-wetgeving 

Voorzieningen

  • Check-in: vanaf 15.00 uur; check-out: tot 11.00 uur
  • Gratis wifi
  • Huisdieren zijn op aanvraag toegestaan voor € 15 per huisdier, per verblijf (ter plaatse te betalen aan het hotel)
  • Het personeel spreekt Engels, Nederlands en Duits
  • Gratis parkeergelegenheid beschikbaar
  • Exclusief transfers en vervoer

Belangrijke informatie

  • * De prijs is per hotelkamer en niet per persoon
  • * Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten
  • * Voorafgaand aan je check-in geldt een annuleringsperiode van 7 dagen; daarbinnen is geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk
  • * Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt het totale Groupon-tarief in rekening gebracht
  • * De naam van elke reiziger moet bij de check-in overeenkomen met die op het identiteitsbewijs
  • * Restituties na de check-in kunnen niet door Groupon in behandeling genomen worden
  • * Minimaal één van de reizigers moet tijdens het inchecken 18 jaar of ouder zijn
  • * Tijdens het inchecken is een credit / debit card vereist
  • * Toeristenbelasting van € 4,50 p.p.p.n., direct aan het hotel te betalen
  • * De deal-aanbieder is exclusief verantwoordelijk voor de zorg en de kwaliteit van de geadverteerde goederen en diensten
  • * Om je verblijf mogelijk te maken en voor communicatie met betrekking tot je verblijf, kunnen je naam en e-mailadres met het hotel worden gedeeld
  • Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel en niet door Groupon Netherlands BV
  • Groupon treedt op als bemiddelaar voor de Reservering en Aankoop van de Accommodatie en int de betaling; de Aanbieder verzorgt de Accommodatie
  • Voor ondersteuning en vragen ga je naar de sectie Klantenservice
  • Handelaar is als enige verantwoordelijk jegens kopers voor de zorg en kwaliteit van de geadverteerde Hotels & Reizen en diensten.

Over Amsterdam Hotel Uithoorn

Klantrecensies

4.0
gebaseerd op 2 Groupon recensies
Deze deal heeft nog geen geschreven recensies.
Beoordeeld op
396sj
Werk aan de winkel! Er valt wel wat op aan te merken, in de hoop, dat het management dit als verbeter-kansen mee wil nemen: -Laat de receptie niet zo lang onbemand zijn. Er was 15 minuten niemand in zicht - 26.11.-ca.21.00 uur. -kamer was koud; -deurspionnetje ontbreekt; -geen 'don't disturb'-deurhanger; -open douche, dus vloer wordt waterballet; -geen kleding-haken in badkamer; -geen zeepbakje in douche; -kraanfuncties ingewikkeld / afwijkend; -geen telefoon op de kamer kunnen ontdekken; -zeer matige verlichting in de kamer, waardoor o.a. aan het bureau 's avonds niet te werken valt; -de hele nacht lawaai van een ijsblokjes machine in de gang(?). - Voor één nachtje viel alles wel te doen, maar voor langer verblijf kan dat allemaal echt wel beter.
shortie467
Prima plek om te overnachten en misschien op de fiets erop uit te trekken. We hadden dit hotel geboekt zodat we de volgende dag niet te lang meer moesten rijden naar Schiphol. En idd weinig tot geen oponthoud en op ruim 20 minuten waren we op Schiphol. Kamer van het hotel was gewoon goed. Niets meer niets minder. Zo misschien een upgrade kunnen gebruiken en dan zeker de badkamer met badkuip en douchegordijn. Is niet onze favoriet qua hygiëne. Kamer was verder schoon hoor. Ook het inbegrepen ontbijt was meer dan goed. Ruime keuze en leuk ingerichte ruimte om te ontbijten. Prijs kwaliteit dik in orde.
henkmutton
Teleurstellend Zwaar overprijsd hotel. Kamer zeer ruim maar niet schoon. Met name de badkamer was smerig. Controleert niemand de schoonmaakdienst..? Ontbijtbuffet is zeer beperkt. Gewoon niet voor herhaling vatbaar.
152duncanv
Goed hotel en personeel Goede, mooie en schone kamer. Goed en uitgebreid ontbijt Goede wifi Goed bed Goed personeel Rustig hotel in een Rustige omgeving Probleem met safe op kamer werd meteen opgelost. Uitstekende klantenservice
Entertainer66
Fijne plek, prettig personeel via voordeeluitjes geboekt. Alles prima, kamer prima en schoon, koffie en thee faciliteiten op de kamer. Ivm Covid-19 bij receptie ontbijtwensen aangeven. Volgende ochtend wordt dit geserveerd aan de tafel die is toegewezen op kamernummer. Werkt prima, voorzorgsmaatregelen worden in acht genomen. Diner was heerlijk, ruime keuze van de kaart. Personeel vriendelijk en behulpzaam. E-bikes gehuurd en door hotel verzorgd, inclusief tips voor routes. Aanrader dus.

Ontdek meer