Eindhoven: tweepersoonskamers in een boutique klooster hotel, naar keuze met ontbijt in Hotel Marienhage

Hotel Marienhage centrum Eindhoven
4.3

Beschikbaarheid

Selecteer kamer
Monastery Mystery tweepersoonskamer voor 2 personen

Hotel Marienhage centrum Eindhoven (1 nacht minimum)

vanaf
10+ gekocht

Monastery Mystery tweepersoonskamer met ontbijt voor 2 personen

Hotel Marienhage centrum Eindhoven (1 nacht minimum)

vanaf
10+ gekocht

Heavenly White tweepersoonskamer voor 2 personen

Hotel Marienhage centrum Eindhoven (1 nacht minimum)

vanaf
-10%
4 gekocht

Heavenly White tweepersoonskamer met ontbijt voor 2 personen

Hotel Marienhage centrum Eindhoven (1 nacht minimum)

vanaf
-6%
3 gekocht

Dagelijkse weergaven pictogram
Subtotaal
brendas661
11 dagen geleden
Prachtig, maar er is een 'maar'... Fantastisch gebouw, prachtig gerenoveerd, en je mag over rondsnuffelen. Doe dat vooral! Wel moet je eigenlijk vooraf weten dat de 'vergaderzalen' en kapellen van het gebouw OOK worden gebruikt als uitvaartcentrum. Dat kan behoorlijk confronterend zijn als je dat niet vooraf weet, zeker als je zelf met bepaalde zaken in je privéleven te maken hebt. Het eten in Brasserie Rita was beter dan verwacht, alleen was het personeel van die avond niet zo professioneel. En we vonden de badkamer erg koud, vooral de vloer was steenkoud. De gangen waren trouwens ook koud.

Voorzieningen

Spa
Fitnesscentrum
Internet - Wifi - Gratis

Wat u krijgt

Inclusief in alle opties:

  • Verblijf van één nacht voor twee in een Monastery Mystery of Heavenly White tweepersoonskamer, afhankelijk van de gekozen optie

Inclusief in bepaalde opties:

  • Ontbijt

Hotelbeleid:

  • Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten
  • Voorafgaand aan je check-in geldt een annuleringsperiode van 7 dagen; daarbinnen is geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk
  • Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt je het totale Groupon-tarief in rekening gebracht
  • Prijzen kunnen per datum variëren en zijn afhankelijk van beschikbaarheid
  • Exclusief toeristenbelasting en Greenfee van € 6,50 p.p.p.n., ter plaatse te betalen

Het hotel

Hotel Mariënhage is gebouwd op de fundamenten van het gelijknamige, historische klooster, midden in het centrum van Eindhoven.

Alle kamers zijn voorzien van een kingsize Auping bed, een badkamer met toilet en bad of douche, een minibar, zithoek, flatscreen-tv, koffiezetapparaat en gratis wifi. De Heavenly White kamers zijn daarbovenop nog voorzien van een kluis. Bovendien bieden de Heavenly White kamers een fraai uitzicht op een bezienswaardigheid of de tuin van het hotel.

En in die stadstuin met terras is het bij mooi weer goed toeven. Bij minder weer kun je binnen in de hotelbrasserie aanschuiven en je laten verrassen door een lunch of diner van niveau.

Verder beschikt het hotel nog over een fitnessruimte en begin 2020 heeft de wellness- en sparuimte haar deuren geopend.

Kamerdetails

Kamernaam: Monastery Mystery tweepersoonskamer

  • Standaard bezetting: 2 personen
  • Max. bezetting: 2 volwassenen
  • Verblijf van een extra (derde) persoon op dezelfde kamer is niet mogelijk

Kamernaam: Heavenly White tweepersoonskamer

  • Standaard bezetting: 2 personen
  • Max. bezetting: 2 volwassenen
  • Verblijf van een extra (derde) persoon op dezelfde kamer is niet mogelijk

Groupon's gids voor Eindhoven

Eindhoven heeft zich in de afgelopen jaren ontwikkeld tot een waar innovatief centrum van Europa. Soms valt zelfs de vergelijking met Silicon Valley. De High Tech cultuur die er is ontstaan, heeft gezorgd voor vele jonge bedrijfjes, een levendig uitgaansleven met veel verschillende gelegenheden, van gezellige bruine kroegen met terrassen op grote pleinen tot hippe evenementen en festivals. Zo is Strijp-S een plek die helemaal in deze geest past: een industriële omgeving waar je kleinschalig fashion, (eco) design, re-used, vintage, interior en (urban)art kan shoppen.

Voorzieningen

  • Check-in: vanaf 15.00 uur; check-out: tot 12.00 uur
  • Gratis wifi
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Het personeel spreekt Engels en Nederlands
  • Privé parkeergelegenheid beschikbaar op het terrein voor € 15 per dag
  • Exclusief transfers en vervoer

Belangrijke informatie

  • * De prijs is per hotelkamer en niet per persoon
  • * Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten
  • * Voorafgaand aan je check-in geldt een annuleringsperiode van 7 dagen; daarbinnen is geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk
  • * Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt het totale Groupon-tarief in rekening gebracht
  • * De naam van elke reiziger moet bij de check-in overeenkomen met die op het identiteitsbewijs
  • * Restituties na de check-in kunnen niet door Groupon in behandeling genomen worden
  • * Minimaal één van de reizigers moet tijdens het inchecken 18 jaar of ouder zijn
  • * Tijdens het inchecken is een credit / debit card vereist
  • * Toeristenbelasting van € 6,50 p.p.p.n., direct aan het hotel te betalen
  • * De deal-aanbieder is exclusief verantwoordelijk voor de zorg en de kwaliteit van de geadverteerde goederen en diensten
  • * Om je verblijf mogelijk te maken en voor communicatie met betrekking tot je verblijf, kunnen je naam en e-mailadres met het hotel worden gedeeld
  • Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel en niet door Groupon Netherlands BV
  • Groupon treedt op als bemiddelaar voor de Reservering en Aankoop van de Accommodatie en int de betaling; de Aanbieder verzorgt de Accommodatie
  • Voor ondersteuning en vragen ga je naar de sectie Klantenservice
  • Handelaar is als enige verantwoordelijk jegens kopers voor de zorg en kwaliteit van de geadverteerde Hotels & Reizen en diensten.

Over Hotel Marienhage centrum Eindhoven

Klantrecensies

Beoordeeld op
brendas661
Prachtig, maar er is een 'maar'... Fantastisch gebouw, prachtig gerenoveerd, en je mag over rondsnuffelen. Doe dat vooral! Wel moet je eigenlijk vooraf weten dat de 'vergaderzalen' en kapellen van het gebouw OOK worden gebruikt als uitvaartcentrum. Dat kan behoorlijk confronterend zijn als je dat niet vooraf weet, zeker als je zelf met bepaalde zaken in je privéleven te maken hebt. Het eten in Brasserie Rita was beter dan verwacht, alleen was het personeel van die avond niet zo professioneel. En we vonden de badkamer erg koud, vooral de vloer was steenkoud. De gangen waren trouwens ook koud.
zoe14170403
Aangenaam verblijf met ruimte voor verbetering De kamer was op zich in orde, maar kon netter: er lagen stofplukken op de vloer. In de badkamer stonden leuke spreuken over waterverbruik, maar bij het gelijktijdig gebruik van de twee douches was de waterdruk erg laag. Opvallend genoeg had de douche in de wellness wél een sterke waterstraal. Ook ontdekten we pas op onze laatste dag dat er een koelkast in de kamer aanwezig was, mooi weggewerkt in de kast, maar nergens vermeld. Het wellnessgedeelte was aangenaam, maar had enkele praktische tekortkomingen. Badjas en slippers moeten worden meegebracht of gehuurd, terwijl dit gezien de prijs gerust inbegrepen mocht zijn. In de kleedruimte was het onduidelijk waar je je kleren kon achterlaten en er waren onvoldoende schone waterglazen. De faciliteiten zijn in orde, al zou een jacuzzi een duidelijke meerwaarde zijn. De locatie is een grote troef: mooi, goed gelegen en uitstekend geluidsdicht. Ondanks feesten tijdens ons verblijf hoorden we niets op de kamer. Wel hadden we een late check-out tot 13u geboekt, maar werkte de kamersleutel al niet meer vanaf 11u. Een verblijf met veel potentieel, maar met enkele aandachtspuntjes die makkelijk te verbeteren zijn.
LiselotteVw
Geweldig verblijf! Zeer mooi hotel gelegen in een oud klooster. Ik vond het wel redelijk luxe aanvoelen en heb er ook heel goed geslapen. Alles is op wandelafstand te doen en je kan ook parking bij boeken. Ideaal voor een voor daagjes eindhoven te ontdekken.

Ontdek meer

    asd