Zoek
massagespaolie verversentheaternagelsrestaurantbowlenbioscoop
Deze deal is verlopen.

Schiphol: Superior twinkamer met kort parkeren, wellness en naar keuze ontbijt voor 2 personen bij Van der Valk Hotel

Van der Valk Hotel Schiphol
4

Vergelijkbare deals

Relax13276050570
174 dagen geleden
Heerlijk verblijf mooi uitzicht Geweldig verblijf gehad Hotel is mooi geworden. Receptie keurig Kamer heel mooi en degelijk en er was een leuke attentie op de.kamer. Eten diner en ontbijt zeer goed Keurige bediening

Voorzieningen

Spa
Fitnesscentrum
Zwembad - Binnen
Sauna
Internet - Wifi - Gratis
Parkeergelegenheid - Gratis
Pendelbus van/naar de luchthaven - Gratis

Wat u krijgt

Inclusief in alle opties:

  • Verblijf voor twee in een Superior twinkamer
  • Parkeren tijdens verblijf
  • Toegang tot de wellness
  • Verwarmd binnenzwembad
  • Welzijn; infraroodcabines, sauna's of Turks stoombad.
  • Sportschool

Inclusief in bepaalde opties:

  • Ontbijt

Hotelbeleid:

  • Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten
  • Voorafgaand aan je check-in geldt een annuleringsperiode van 7 dagen; daarbinnen is geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk
  • Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt je het totale Groupon-tarief in rekening gebracht
  • Prijzen kunnen per datum variëren en zijn afhankelijk van beschikbaarheid
  • Exclusief toeristenbelasting van 6,29% van de Groupon-prijs, ter plaatse te betalen

Het hotel

Wordt het Amsterdam? Leiden? Haarlem? Of toch een dagje uitwaaien in het gezellige Noordwijk of Zandvoort? Het is allemaal mogelijk tijdens je verblijf in het luxe 4* Hotel Van Der Valk Schiphol, want de ligging leent zich bij uitstek om niet alleen Amsterdam te ontdekken.

De ruime en modern ingerichte superior twin kamers (ca. 34 m2) hebben een comfortabel twinbed van Hypnos, flatscreen-tv, airconditioning, kluisje, een zitje/ bureau en een balkon of terras, waar je uitstekend van het landelijke zicht kunt genieten. In de halfopen badkamer vind je een wastafel, toilet, regen inloopdouche en een haardroger.

Het hotel beschikt over een uitgebreid wellnesscentrum met onder andere een binnenzwembad, een sauna en een stoombad, unieke verwarmde ligstoelen, een fitnessruimte met ultramoderne apparatuur en een wandelpark met sportfaciliteiten in de open lucht. Duik in het zwembad en kom tot rust in de sauna.

Doordat je gratis parkeert gedurende je verblijf en gratis gebruik kunt maken van de shuttle service van – en naar Schiphol (tussen 05:00 en 23:40), zijn de mogelijkheden voor leuke uitstapjes legio. Amsterdam bereik je snel en makkelijk met de trein vanaf Schiphol, maar ook het strand, Haarlem, Volendam, de Zaanse schans of Leiden liggen allemaal binnen circa 20 autominuten rijden.

 ###Kamerdetails

  • Kamernaam: Superior twinkamer
  • Standaard bezetting: 2 personen
  • Max. bezetting: 2 volwassenen
  • Verblijf van een extra (derde) persoon op dezelfde kamer is niet mogelijk

Groupon’s gids voor Schiphol

Onze hoofdstad is sinds jaar en dag populair bij bezoekers uit binnen- en buitenland. De grachten, de cafés, de winkels, de restaurants en nog veel meer. Amsterdam biedt voor iedereen wel wat wils en is het hele jaar door een bezoek waard. Grote publiekstrekkers zijn natuurlijk de wereldberoemde musea, Artis, de IJ-brouwerij, Wynand Fockink, Over het IJfestival, Amsterdam Gay Pride, Uitmarkt Amsterdam, Grachtenfestival, Openlucht theater Vondelpark, Artis zomeravonden, en nog véél meer.

Voorzieningen

  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Gratis wifi
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Het personeel spreekt Nederlands, Italiaans, Frans, Spaans, Engels en Duits
  • Inclusief parkeren tijdens je verblijf, langer parkeren niet mogelijk
  • Verwarmd binnenzwembad
  • Wellnesscentrum
  • Solarium (hiervoor geldt een meerprijs)
  • Fitnesscentrum

Belangrijke informatie

  • * De prijs is per hotelkamer en niet per persoon
  • * Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten
  • * Voorafgaand aan je check-in geldt een annuleringsperiode van 7 dagen; daarbinnen is geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk
  • * Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt het totale Groupon-tarief in rekening gebracht
  • * De naam van elke reiziger moet bij de check-in overeenkomen met die op het identiteitsbewijs
  • * Restituties na de check-in kunnen niet door Groupon in behandeling genomen worden
  • * Minimaal één van de reizigers moet tijdens het inchecken 18 jaar of ouder zijn
  • * Tijdens het inchecken is een credit / debit card vereist
  • * Toeristenbelasting van 6,29% van de Groupon-prijs, direct aan het hotel te betalen
  • * De deal-aanbieder is exclusief verantwoordelijk voor de zorg en de kwaliteit van de geadverteerde goederen en diensten
  • * Om je verblijf mogelijk te maken en voor communicatie met betrekking tot je verblijf, kunnen je naam en e-mailadres met het hotel worden gedeeld
  • Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel en niet door Groupon Netherlands BV
  • Groupon treedt op als bemiddelaar voor de Reservering en Aankoop van de Accommodatie en int de betaling; de Aanbieder verzorgt de Accommodatie
  • Voor ondersteuning en vragen ga je naar de sectie Klantenservice
  • Handelaar is als enige verantwoordelijk jegens kopers voor de zorg en kwaliteit van de geadverteerde Hotels & Reizen en diensten.

Klantrecensies

Beoordeeld op
marcvJ9046NC
Teveel storende geluiden in kamer Teveel storende geluiden in kamer, zowel gang als overvliegende toestellen Schiphol. In restaurant niet echt zuinig met de prijzen en men vergat ons eten te bestellen waardoor we extra volledig uur verloren. Kregen koffietje als compensatie, hallo... Parkeerregeling is dan wel weer wel in orde (hoop ik, want review komt tijdens de reis wanneer we wagen nog moeten ophalen)
Relax13276050570
Heerlijk verblijf mooi uitzicht Geweldig verblijf gehad Hotel is mooi geworden. Receptie keurig Kamer heel mooi en degelijk en er was een leuke attentie op de.kamer. Eten diner en ontbijt zeer goed Keurige bediening
Jet00613218140
Lekker relaxed op vakantie met voor overnachting! Perfect , voorovernachting, auto parkeren, heerlijk uitgerust ontbijten waarna relaxed met de shuttlebus naar Schiphol! Volgende voorovernachting inmiddels geboekt wederom met parkeerplaats en shuttlebus!
G1368SVadv
Pendelvervoer in ons geval slecht geregeld Slechte ervaring bj terugkomst in Nederland. Was bij vertrek verteld dat er na 23.40u geen pendelbus meer rijd en dat je dan een 06 nummer belt voor een busje te bestellen. Nummer gebeld en een ingesproken bericht verteld dat je zo snel mogelijk door chauffeur wordt teruggebeld. Echter een langere tijd gewacht en busje komt maar is gelijk vol met wachtende mensen. Chauffeur weet niet wat hij moet doen en zegd dat hij over +/_ 20 minuten terugkomt om ons met nog enkele koppels op te halen. Belachelijk dat je voor totaal een uur wachten en een dure overnachting dan ook nog € 15,= moet betalen.
88sonjas
Een tophotel op een zeer gunstige locatie. Heerlijk begin van de vakantie. Auto parkeren, lekker aan de bar een drankje doen. Op tijd naar bed om de volgende mirgen met de shuttlebus naar Schiphol gebracht te worden. Iedere vliegvakantie hetzelfde ritueel en het verveelt nooit. Erg schoon, zeer sfeervol en een hapje en drankje te krijgen bij de bar, maar ook bij 1 van de zelfscanshops in de lobby. Ontbijt is zeer uitgebreid en er is een overvloed aan lekkernijen. De locatie is zeer gunstig, de afslag is net voor de hectiek en voorzien van verschillende restaurants die aan (en over) de A4 staan. Kortgezegd een tophotel.

Ontdek meer