Tijd om deze snoodaard te vullen met fantastische producten zoals elektronica, gadgets, huishoudelijke artikelen, kado's en andere fraaie aanbiedingen van Groupon Producten.
Deze gemineraliseerde douchekop is ontworpen om water te filteren en de waterdruk met 35% te verhogen voor een fijne douche-ervaring.
Product-details
Bedieningsschakelaar met 3 modi: massagetherapie, watervalmodus, jetdouche
Filtratie door middel van 3 typen steen: mineralisatiesteen, anionsteen, germaniumsteen
Miniatuurgaten besparen tot 35% water
Kan de waterdruk verhogen met 200%
Ontworpen om het haar een natuurlijke glans te geven
Kan helpen om het lichaam te herstellen en te verjongen
Kan helpen om de huid glad te maken, aanmaak van talg te verminderen en de opname van voedingsstoffen te verbeteren
Ontworpen om de lucht te ontgeuren en schadelijke stoffen te absorberen
Geeft negatieve ionen af, welke antibacterieel zijn en de stofwisseling kunnen bevorderen
Kan de huidporiën verkleinen
Eenvoudig te bevestigen, past op elke standaard pijp
Materiaal: ABS, PC, roestvrij staal
Afmetingen: 26 x 9 x 9 cm
Deal-Voorwaarden
Levering: Inbegrepen in de prijs. Houd rekening met ongeveer 14 kalenderdagen. Je bestelling: Bij het afrekenen wordt u gevraagd een afleveradres in te voeren. Afleveradres kan niet worden gewijzigd nadat de bestelling is geplaatst. Originele prijs: De originele prijs is gebaseerd op de online prijs bij La Bonne Trouvaille van 29-12-2021. Verkopersinformatie en vragen: Producten verkocht door LE PETIT PATRON. Geregistreerd adres: 26 rue de la Chapelle 75018 PARIS PARIS FR.
Neem voor vragen voorafgaand aan de aankoop contact op met: sav@apreslavente.com.
Voor vragen na aankoop, retourzendingen en ons retourbeleid, klik hier.
Voor de levering van je bestelling kan het noodzakelijk zijn dat jouw e-mailadres en/of telefoonnummer éénmalig wordt/worden verstrekt aan onze leveranciers. Ze gebruiken deze gegevens uitsluitend om contact met je op te nemen voor het succesvol afleveren van je bestelling.