Zoek
massagespaolie verversentheaternagelsrestaurantbowlenbioscoop
Deze deal is verlopen.

Slapen in een Abdij: verblijf voor 2 met ontbijt, naar keuze met 3-gangendiner in Abdij Hotel Rolduc

Abdij Hotel Rolduc
3.5

Vergelijkbare deals

jeannettemikkers
1 jaar geleden
Goed verblijf met een paar kleine tips. Prima verblijf gehad. Goed ontbijt en heerlijk a la cart gegeten. Jammer alleen is dat je na 16 uur niet nog iets bij de drankjes op het terras kan bestellen. Hoeft helemaal niet veel of uitgebreid ( nootjes, brood met smeersels, olijfjes of kaas/worst plakje) te zijn maar is misschien wel iets om te doen. Op de site stond een borrelplank maar op de kaart niet zien staan. Vrijdag hele vriendelijke dame op het terras die erg attent en service gericht was. Kwam bestelling opnemen en vervolgens drankjes brengen. Kaarten stonden op tafel. Zaterdag moest je zelf naar de bar bestellen en direct afrekenen en zelf je drankjes meenemen en geen kaarten op tafel glaswerk bleef lang leeg op tafel staan.(groot verschil met de vrijdag) Daar is nog wel winst te halen. Verdere prima bediening. Prettig geholpen aan de receptie. Aanrader is ook een rondleiding te boeken door de abdij. Jammer dat de brouwerij en bierproeverij niet mogelijk was ivm gesloten brouwerij.

Wat u krijgt

Inclusief in alle opties:

  • Verblijf voor twee personen in een economy hostal twin room of in een comfort tweepersoonskamer (afhankelijk van de gekozen optie)
  • Limburgs ontbijt

Inclusief in bepaalde opties:

  • Per geboekte nacht 3-gangendiner

Hotelbeleid:

  • Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten

  • Voorafgaand aan je check-in geldt een annuleringsperiode van 48 uur; daarbinnen is geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk

  • Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt je het totale Groupon-tarief in rekening gebracht

  • Prijzen kunnen per datum variëren en zijn afhankelijk van beschikbaarheid

  • exclusief toeristenbelasting.

  • Toeristenbelasting is € 3,95 per nacht

  • Prijs voor een extra bed is € 27,50 + toeristenbelasting per nacht (exclusief ontbijt)

  • Uitchecken op weekdagen is 10.00 uur, op zaterdag en zondag om 11.00 uur

Het hotel

Het chique historische Abdij Hotel Rolduc, met 24-uurs receptie, is gevestigd aan de rand van de Limburgse stad Kerkrade. Het Unesco-monument is het grootste abdijcomplex van de BeNeLux en bestrijkt een groot stuk land met kamers die variëren van eenvoudige economy of slaapzaal, tot driesterren comfortkamers en suite. Wandel in de grote tuin of ontdek de prachtige natuur en haar landschap in de provincie. GaiaZOO bereik je binnen 10 minuten met de auto, terwijl de Duitse historische stad Aken op zo'n 15 autominuten ligt.

Het hele hotel, is voorzien van originele elementen. De kamers beschikken over gratis WiFi. De economy kamers delen een badkamer op de gang, de comfort kamers beschikken over een televisie en eigen badkamer met douche, toilet en wastafel.

Voor een stevig en smakelijk ontbijt kan je terecht in de grote zaal. Ook is er de mogelijkheid om in het weekend in de brasserie te genieten van een lunch. Kies je voor de opties inclusief driegangendiner, dan schuif je hier per geboekte nacht in de avonduurtjes aan voor een uitgebreid diner bestaande uit een soep, hoofd- en nagerecht. Dranken niet inbegrepen.

Groupon's gids voor Kerkrade

In het natuurgebied Strijthagen met z’n vele bossen, vijvers, bronnen en beken slenter je uren zonder ook maar een auto tegen te komen, en je bent bovendien de buurt van indrukwekkende hoeves en kastelen, waaronder kasteel Strijthagen. De wereldtuinen Mondo Verde, de indoorskibaan SnowWorld en GaiaZoo Kerkrade bevinden zich op fietsafstand. En als je romantische plannen hebt: Abdij Hotel Rolduc is ook een officiële trouwlocatie. Maastricht, Aken, Heerlen en Vaals bevinden zich op maximaal een half uurtje rijden van het hotel. In die historische steden kan naar hartenlust gewinkeld worden, en tussendoor zijn er verschillende bezienswaardigheden te bekijken: de Dom van Aken, de palts van Karel de Grote (kasteel) en de Carolusthermen, om er maar eens een paar te noemen.

Overige details

Kamerdetails

  • Kamernaam: comfort tweepersoonskamer (eigen badkamer)

  • Standaard bezetting: 2 personen

  • Max. bezetting: 3 volwassenen óf 2 volwassenen + 1 kind + 1 baby

  • Voorwaarden voor het verblijf van een extra persoon op dezelfde kamer:

    • een kind van 0-3 jaar verblijft voor € 10 per nacht en per kind in een extra (baby)bed
    • een persoon van 4 jaar of ouder verblijft voor € 27,50 per nacht in een extra bed, excl. ontbijt of diner
  • Kamernaam: economy hostal twin room (gedeelde badkamer)

  • Standaard bezetting: 2 personen

  • De economy hostal kamers hebben geen douche en toilet op de kamer.

  • Max. bezetting: 3 volwassenen óf 2 volwassenen + 1 kind + 1 baby

  • Voorwaarden voor het verblijf van een extra persoon op dezelfde kamer:

    • een kind van 0-3 jaar verblijft gratis in een extra (baby)bed
    • een persoon van 4 jaar of ouder verblijft voor € 27,50 per nacht in een extra bed, excl. ontbijt of diner

Voorzieningen

  • Check-in: vanaf 15.00 uur; check-out: op weekdagen tot 10.00 uur en in het weekend tot 11.00 uur
  • Gratis wifi
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Het personeel spreekt Nederlands en Engels
  • Gratis parkeergelegenheid beschikbaar
  • Exclusief transfers en vervoer

Belangrijke informatie

  • * De prijs is per hotelkamer en niet per persoon
  • * Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten
  • * Voorafgaand aan je check-in geldt een minimale annuleringstermijn van 48 uur, daarbinnen is er geen annulering of overdracht meer mogelijk
  • * Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt het totale Groupon-tarief in rekening gebracht
  • * De naam van elke reiziger moet bij de check-in overeenkomen met die op het identiteitsbewijs
  • * Restituties na de check-in kunnen niet door Groupon in behandeling genomen worden
  • * Minimaal één van de reizigers moet tijdens het inchecken 18 jaar of ouder zijn
  • * Tijdens het inchecken is een credit / debit card vereist
  • * Toeristenbelasting niet inbegrepen
  • * De deal-aanbieder is exclusief verantwoordelijk voor de zorg en de kwaliteit van de geadverteerde goederen en diensten
  • * Om je verblijf mogelijk te maken en voor communicatie met betrekking tot je verblijf, kunnen je naam en e-mailadres met het hotel worden gedeeld
  • Referentieprijs geverifieerd op booking.com (kamerprijs) en de website van het hotel op 02-07-2021
  • Meer informatie hier
  • Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel en niet door Groupon Netherlands BV
  • Groupon treedt op als bemiddelaar voor de Reservering en Aankoop van de Accommodatie en int de betaling; de Aanbieder verzorgt de Accommodatie
  • Voor ondersteuning en vragen ga je naar de sectie Klantenservice
  • Handelaar is als enige verantwoordelijk jegens kopers voor de zorg en kwaliteit van de geadverteerde Hotels & Reizen en diensten.

Over Abdij Hotel Rolduc

Klantrecensies

Beoordeeld op
jeannettemikkers
Goed verblijf met een paar kleine tips. Prima verblijf gehad. Goed ontbijt en heerlijk a la cart gegeten. Jammer alleen is dat je na 16 uur niet nog iets bij de drankjes op het terras kan bestellen. Hoeft helemaal niet veel of uitgebreid ( nootjes, brood met smeersels, olijfjes of kaas/worst plakje) te zijn maar is misschien wel iets om te doen. Op de site stond een borrelplank maar op de kaart niet zien staan. Vrijdag hele vriendelijke dame op het terras die erg attent en service gericht was. Kwam bestelling opnemen en vervolgens drankjes brengen. Kaarten stonden op tafel. Zaterdag moest je zelf naar de bar bestellen en direct afrekenen en zelf je drankjes meenemen en geen kaarten op tafel glaswerk bleef lang leeg op tafel staan.(groot verschil met de vrijdag) Daar is nog wel winst te halen. Verdere prima bediening. Prettig geholpen aan de receptie. Aanrader is ook een rondleiding te boeken door de abdij. Jammer dat de brouwerij en bierproeverij niet mogelijk was ivm gesloten brouwerij.
Vanessa Z
Aanfluiting De abdij is prachtig met een leuke binnenplaats waar je een drankje kan doen. Jammer dat de kapel alleen open is op afspraak. Helaas was de kamer een enorme tegenvaller. Zeer gedateerd en prijs/kwaliteitverhouding was absoluut niet in verhouding. Bordje aan de deur om de kamer schoon te maken werd genegeerd. Voorgaande punten doorgeven aan de receptie. De dienstdoende dame heeft al vaak deze negatieve punten vernomen.... Ontbijt was simpel. M.a.w. een bezoekje aan de Abdij is leuk, een overnachting is niet aan te raden, zonde van het geld.
Rob W
Prima plek voor een paar dagen Zuid Limburg. Vriendelijk ontvangst in deze toch wel unieke locatie. Heerlijk diner en een goed ontbijt. Onze kamer was niets bijzonders, net gemiddeld maar wel schoon. Prima te doen voor een paar dagen. Centrum van Kerkrade is lopend goed te doen. Het is heerlijk toeven op de binnenplaats met een drankje.
Johan C
Fantastisch professioneel onthaal Fantastisch professioneel onthaal. De medewerkster was voor ons inchecken een koppel oudere mensen aan het helpen bij het omboeken van hun verblijf. De receptioniste werkte oplossingsgericht, nam o.a. contact op met een medewerker van social deals, bekwam een oplossing, maakte na het gesprek een kort verslag als bewijs voor de gasten, enfin, oplossingsgericht gewerkt alsof het voor haarzelf was. Het avondmaal en het ontbijt was prima. Zeer vriendelijk personeel. Het onderhoud van de kamer liet daarentegen wel te wensen over, en toch ook wel gedateerd, maar dit gigantisch complex perfect onderhouden kan wellicht niet voor de prijs van onze comfortkamer. Fijne fietsenstalling, veel stopcontacten, en een prima uitvalsbasis voor hele mooie fietstochten, o.a. langs de grensrivier tot Rimburg. Helaas was ons verblijf te kort om verder Duitsland in te fietsen.
Katrien L
Unieke locatie Zeer leuke en unieke locatie met grote kamers. De badkamer was echter naar de kleine kant met een mini douche. Het ontbijt was heel uitgebreid en lekker. Zowel het personeel aan de receptie als aan het ontbijt waren heel vriendelijk. Dit was echter anders in de brasserie. Het eten was wel heel lekker, maar de bediening was miniem. We moesten lang wachten en veel moeite doen om iemand tot bij onze tafel te krijgen. Hierdoor waren we ook 'te laat' om nog dessert te bestellen.

Ontdek meer