Wat je krijgt
Inclusief in alle opties:
- Verblijf voor 2 personen in suite met ontbijt op de kamer en fles Prosecco
Geldigheid en annuleringsbeleid:
- Geldig t/m 31-12-2023 op alle dagen van de week.
- Eventuele wijzigingen uiterlijk 7 dagen voor de geplande aankomstdatum in overleg met het hotel. Vanaf het moment van reserveren is annuleren niet meer mogelijk.
De opties
-
1 nacht - 2 pers. - suite - ontbijt op de kamer - fles Prosecco - € 139 (13% korting)*
-
2 nachten - 2 pers. - suite - ontbijt op de kamer - fles Prosecco - € 239 (25% korting)*
-
Bijkomende kosten: toeristenbelasting van € 3,50 p.p.p.n., ter plaatse te betalen.
Controleer vanwege de huidige gezondheidscrisis de huidige maatregelen voordat je een aankoop doet
Het Hotel
Hotel Landgoed Schinvelderhoeve is gevestigd in een voormalige boerderij uit 1385 in de buurt van Aken en Luik en ligt op slechts een half uur rijden van Maastricht.
De exclusieve suites hebben bedden van Heavenly Beds, een zithoek, een flatscreen-tv en apparaten voor koffie- en thee. De badkamers beschikken over bad- en lichaamsverzorgingsproducten.
De zeven zalen van het monumentale hof zijn sfeervol ingericht. De Schinvelderhoeve biedt veel ruimte op de binnenplaats en in de idyllische tuin.
Het gebied nodigt uit tot uitgebreide wandelingen door het pittoreske natuurreservaat. De steden Roermond en Heerlen zijn zeer snel te bereiken.
Volg de Groupon-tips om het perfecte cadeau voor een reisliefhebber te kopen.
Groupon’s gids voor Limburg
Laat het dagelijkse leven even helemaal achter je en kom dankzij de glooiende heuvels, verschillende kastelen, grotten en bruisende steden volledig tot rust. Zowel Roermond als Maastricht zijn te bereiken met 30 minuten door het Limburgse landschap touren. In deze historische steden kan naar hartenlust gewinkeld worden, en tussendoor zijn er verschillende bezienswaardigheden te bekijken.
Faciliteiten
- Check-in: vanaf 15.00 uur tot 18.00 uur (later inchecken is mogelijk op verzoek); check-out: vanaf 8.00 tot 11.00 uur
- Gratis wifi
- Huisdieren zijn toegestaan voor € 12,50 per nacht
- Het personeel spreekt Nederlands, Engels en Duits
- Gratis parkeergelegenheid beschikbaar
- Exclusief transfers en vervoer
Deal-Voorwaarden
Geldig vanaf het moment van aankoop t/m 30-04-2023 op alle dagen van de week.
Prijs per 2 personen.
Boeken
Boeken verplicht via e-mail naar info@schinvelderhoeve.nl en onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Voeg je groupon toe aan de e-mail.
Boek zo vroeg mogelijk om verzekerd te zijn van de gewenste reisdata.
Voor vragen kun je contact opnemen met de aanbieder via bovengenoemd e-mailadres.
Wanneer je jouw definitieve reservering hebt gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk. Eventuele wijzigingen uiterlijk 7 dagen voor de geplande aankomstdatum in overleg met het hotel, op basis van beschikbaarheid.
Boekingen zijn niet overdraagbaar en niet inwisselbaar nadat ze bevestigd zijn.
Er geldt geen limiet voor het aantal groupons dat je per verblijf kan gebruiken.
Bijkomende kosten
Toeristenbelasting van € 3,50 p.p.p.n.
Meer info
Het hotel is gevestigd in Schinveld, Nederland.
Inchecken vanaf 15.00 uur tot 18.00 uur (later inchecken is mogelijk op verzoek), uitchecken vanaf 8.00 tot 11.00 uur.
Huisdieren zijn toegestaan voor € 12,50 per nacht.
Gratis parkeren.
Exclusief vervoer en transfers.
Geldig voor verblijf in een suite voor 2 personen.
Extra persoon
Standaard bezetting kamer: 2 personen.
Max. bezetting kamer: 2 volwassenen + 1 baby, kind of volwassene.
Een baby t/m 24 maanden verblijft gratis in een babybedje. Een kind vanaf 2 jaar of volwassene verblijft voor € 40 p.p.p.n. incl. extra bed en ontbijt.
Gegevens gebaseerd op verblijf in een suite.
Beschikbaarheid op specifieke data is niet gegarandeerd.
Referentieprijs geverifieerd op booking.com op 24-10-2022. Meer informatie over de referentieprijs is hier te vinden.
Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel GmbH en niet door Groupon Netherlands BV.
Op deze deal zijn annuleringsvoorwaarden van toepassing.