Zoek
massagespaolie verversentheaternagelsrestaurantbowlenbioscoop

Matras 'Bamboo Royal Care' verkrijgbaar in verschillende maten, inclusief verzending

Nordikflex
2
-91%
Selecteer optie:

de afmetingen (cm): Selecteren


1.073,55 
97,49 
-91%
Els
92 dagen geleden
levering en informatie van tijdstip etc .. allemaal prima. Maar helaas bleek het matras was ipv 18cm slechts 14 cm hoog, dus dat scheelt nogal wat.. De vraag of de maten klopten heb ik tevoren gesteld .." Ja ja alles klopte zoals vermeld" was de reactie. Na ontvangst heb ik het verschil aangegeven en kreeg als reactie dat ik met opmerkingen alleen via de Groupon mijn reatsie kwujt kon.. Daar wordt alleen over retouren gesproken.. dat lijkt me voor een matras niet te doen.. Dus helaas heb ik me miskocht

Deze matras is gemaakt bestaat uit verschillende lagen met bamboevezels en traagschuim en is verkrijgbaar in verschillende formaten.

Zorg dat je adres en mobiele telefoonnummer op de betaalpagina up-to-date zijn.

Deze deal van Groupon wordt verkocht door Nordikflex

  • Ontworpen voor een comfortabele nachtrust
  • Met een kern van HR-schuim: kan zorgen voor luchtcirculatie en ademend vermogen
  • Ondersteuning: middelhard
  • Dikte: ca. 18 cm
  • Todotherm-vezel: 400 gr.
  • DuoSystem: H2 en H3 hardheid
  • Anti Stress Pro-systeem
  • AirSense-systeem: comfortabel en aanpasbaar
  • Met Duo-Systeem-technologie: voor 2 onafhankelijke stevigheden voor elk gezicht
  • Bamboestof: is een koele stof die helpt het ademend vermogen te optimaliseren en kan therapeutische werking hebben voor de gewrichten
  • 3D-stof met ventilatie, hygiëne en om vocht op te nemen
  • Behandeld tegen schimmels, mijten en bacteriën 
  • Oeko-Tex-certificaat
  • Europa certificaat
  • Vulmateriaal: katoen
  • Traagschuim bodembekleding met 3D-stof opgevuld met 15 mm geprofileerd schuim
  • Bovenhoes met stretchstof opgevuld met hypoallergene en zachte vezels
  • Gemaakt in Spanje

De vervoerder neemt mogelijk telefonisch contact met je op voor de bezorging: zorg ervoor dat het telefoonnummer in je Groupon-account up-to-date is.

Bedrijfsnaam: Zipzap | Registratienummer: ESB14987150 | Registratie Land: ES | Contactgegevens: soporte7@zipzap.es | Factuuradres: Calle Sevilla 6 Planta 1, Puerta D, Cordoba, ES, 14003 | De partner heeft verklaard dat zijn producten of diensten voldoen aan de toepasselijke regels van de EU-wetgeving.

Belangrijke informatie

Levering: Inbegrepen in de prijs. Houd rekening met ongeveer 10 werkdagen. Voor levering vragen wij je mobiele telefoonnummer.
Je bestelling: De aankoop wordt verzonden naar het afleveradres dat is opgegeven bij het afrekenen. Het afleveradres kan niet worden gewijzigd nadat de bestelling is geplaatst.

Garantie: 20 jaar.
Verkopersinformatie en vragen: Je product wordt geleverd door Nordikflex.
Geregistreerd adres:
Calle Sevilla 6
Planta 1, Puerta D
14003 Cordoba Cordoba
ES

Neem voor vragen voorafgaand aan de aankoop contact op met: soporte6@Nordikflex.es.

Voor vragen na aankoop, retourzendingen en ons retourbeleid, klik hier.

Voor de levering van je bestelling kan het noodzakelijk zijn dat jouw e-mailadres en/of telefoonnummer éénmalig wordt/worden verstrekt aan onze leveranciers. Ze gebruiken deze gegevens uitsluitend om contact met je op te nemen voor het succesvol afleveren van je bestelling.

Veiligheidsinformatie

Fabrikant:
Zip Zap Online.
AVD. GRAN CAPITàN, 19 2º DCHAC.P.14008CORDOBA
soporte7@Nordikflex.es

Groupon levert de Groupon Goods Marketplace-dienst en int je betaling. De Verkoper voert je bestelling uit en verzorgt de levering en retourneringen.

Klantrecensies

2.0
gebaseerd op 2 Groupon recensies
100% geverifieerde recensies
Alle Groupon-recensies zijn van mensen die deals met deze handelaar hebben ingewisseld. Recensieverzoeken worden per e-mail verzonden naar klanten die de deal hebben gekocht.
Beoordeeld op
Els
Top recensent
Nuttige reviewer
28 beoordelingen|16 recensies
levering en informatie van tijdstip etc .. allemaal prima. Maar helaas bleek het matras was ipv 18cm slechts 14 cm hoog, dus dat scheelt nogal wat.. De vraag of de maten klopten heb ik tevoren gesteld .." Ja ja alles klopte zoals vermeld" was de reactie. Na ontvangst heb ik het verschil aangegeven en kreeg als reactie dat ik met opmerkingen alleen via de Groupon mijn reatsie kwujt kon.. Daar wordt alleen over retouren gesproken.. dat lijkt me voor een matras niet te doen.. Dus helaas heb ik me miskocht

Reactie handelaar:

263 dagen geleden
Goedendag, Hartelijk dank voor uw reactie. Het spijt ons zeer dat uw ervaring met het product niet naar wens was. We willen u echter laten weten dat onze klantenservice u een passende en bevredigende oplossing heeft aangeboden. Mocht u nog verdere vragen hebben, staan wij uiteraard voor u klaar. Dank u voor uw begrip en feedback. Melissa

Ontdek meer