Wat je krijgt
Inclusief in alle opties: verblijf voor twee personen in superior kamer met toegang tot de kunsttentoonstelling, Gassan diamonds, Casino en fitnessruimte
- Verblijf voor 2 personen in een Superior twin kamer voor € 54 per nacht (min. 1 nacht)
- Verblijf voor 2 personen in een Superior twin kamer voor € 49 per nacht (min. 2 nachten)
- Verblijf voor 2 personen inclusief ontbijt in een Superior twin kamer voor € 74 per nacht (min. 1 nacht)
- Verblijf voor 2 personen inclusief ontbijt in een Superior twin kamer voor € 69 per nacht (min. 2 nachten)
Bijkomende kosten: toeristenbelasting 5% van de Grouponprijs per persoon
Hotel Artemis Amsterdam
Hotel Artemis Amsterdam is een modern designhotel op 20 minuten rijden van het centrum van Amsterdam. Schiphol ligt op zo’n 8 minuten rijden. Aan de receptie kan je ook fietsen huren, zodat je de stad als een echte Amsterdammer per tweewieler kan verkennen. De kamers van Artemis zijn net zoals het hele hotel erg modern en met oog voor detail ingericht, gebruikmakend van natuurlijke kleuren en materialen. Op dit moment is er in het hotel een tentoonstelling over `Plastic´. Je kunt deze tentoonstelling bijwonen en deze loopt tot juni 2016.
De superior kamer heeft twee éénpersoonsbedden. In de stijlvolle kamer tref je verder een flatscreen tv, kluisje, koelkast, bureaustoel, telefoon en koffie- en theefaciliteiten aan. In de badkamer is een toilet, douche of bad.
Metrohalte en tramhalte, voor tram 2 naar de Dam, bevinden zich op 10 minuten loopafstand. Luchthaven Schiphol ligt op 10 minuten afstand per auto.
Groupons gids voor Amsterdam
Als je denkt aan Amsterdam, denk je aan water, bruggetjes, idyllische panden en vooral heel veel fietsen. De bekende grachtengordel in hartje Amsterdam haalde in 2010 zelfs de UNESCO Werelderfgoedlijst. De bezienswaardigheden stapelen er zich op: de Dam, de rosse buurt en de talrijke musea aan het Museumplein. Wie weg wil van de toeristische plaatsen, kan ook de hippe wijken van Amsterdam ontdekken. Zo is er de Amsterdamse buurt ‘De Pijp’: een multiculturele wijk met echte Amsterdamse kroegen, verrassende winkels, interessante musea en de levendige Albert Cuyp Markt. Andere aanraders zijn de Haarlemmerbuurt, de Jordaan en de IJhaven, met zijn inspirerende architectuur.
UNESCO
De bekende grachtengordel in hartje Amsterdam haalde in 2010 de UNESCO Werelderfgoedlijst. De grachtengordel ontstond toen Amsterdam eind 16e eeuw het centrum wilde uitbreiden en het moerasland alleen droog kon leggen door kanalen te graven. Aan de grachten zijn vele monumenten en unieke gevels te bewonderen.
Faciliteiten
- Check-in vanaf 14 uur; check-out tot 12 uur
- WiFi is gratis
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Het personeel spreekt Nederlands en Engels
Deal-Voorwaarden
Min. capaciteit: 2 personen/ Max. capaciteit: 3 personen (2 volwassenen + 1 kind/baby).
Kinderen tot 12 jaar gratis (in bestaand bed) en baby´s tot 2 jaar in een babybedje verkrijgbaar op verzoek en onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Het hotel bevindt zich in Amsterdam, Nederland.
Toeristenbelasting niet inbegrepen: 5% van Grouponprijs/persoon, ter plaatse te betalen.
Vervoer en transfers niet inbegrepen.
Jouw bestelling zal verschijnen in jouw Groupon account door te klikken op "Mijn bestellingen" of "Mijn data."
Hotel voorwaarden
Annuleringen en wijzigingen:
In het geval van “no-show” in het hotel, geen terugbetaling of uitstel mogelijk.
Wijzigingen zijn niet toegestaan: annulering van jouw boeking is verplicht om jouw data te kunnen wijzigen, volgens bovengenoemde annuleringsbeleid.