In een Notendop
Laat wimperextensions zetten voor vollere, dikkere en langere wimpers.
Over deze deal
Kies uit 3 opties
- € 29,99 voor wimperextensions (waarde € 60)
- € 39,99 voor wimperextensions met 1x opvullen (waarde € 80)
- € 49,99 voor wimperextensions met 2x opvullen (waarde € 100)
De wimperextensions worden met een speciale rubberpasta aangebracht en blijven gemiddeld tussen de 1 en 3 weken zitten. Daarna wordt opvullen geadviseerd omdat je tegen die tijd enkele haartjes verliest. De wimperextensions zijn watervast, zodat zwemmen, douchen en naar de sauna gaan geen probleem hoeven te zijn.
Ambiance Drenthe
Zoals de naam Ambiance Drenthe al doet vermoeden, heerst er in deze salon een prettige sfeer. Je kan er uitgebreid ontstressen en ontspannen en jezelf in de watten laten leggen. De salon bestaat uit een team van 4 opgeleide schoonheidsexperts. Je kan er terecht voor behandelingen voor gezicht en lichaam, gericht op huidverzorging, huidverjonging en wellness. Er wordt gewerkt met de dermatologische verzorgingslijn Philoderm.
Deal-Voorwaarden
Aankoop: maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken, maar meer groupons te koop als kado.
Reserveren: verplicht telefonisch op 0620 930 266, o.v.v. Groupon.
Annuleren: minimaal 24 uur van tevoren, anders vervalt de geldigheid van je groupon.
Meer info: voor de opties met opvullen, tussen de behandeling mag maximaal 4 weken zitten. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals.