Sterren komen in vele vormen en maten, maar de grootste en sprankelendste schitteren niet op het witte doek, maar in het oneindige uitspansel. Slaap onder een spectaculaire sterrenhemel en overnacht met twee personen in een sterrenkubus inclusief welkomstdrankje, fles wijn en een sterrenpakket bij Erfgoed Bossem (vanaf € 34,50 p.p.).
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/jAivraFq6FrS6VBh2ur1/qd-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/29wNpi1x7huXkYoNpTbQ/rW-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
Kies uit de volgende opties
- € 69 voor 1 nacht (waarde € 124)
- € 109 voor 2 nachten (waarde € 208)
- € 149 voor 3 nachten (waarde € 292)
Je overnacht met z’n tweeën in een sterrenkubus en in alle gevallen is de deal inclusief welkomstdrankje, fles wijn en een sterrenpakket bestaande uit telescoop en een boek over sterren. Er staan opgemaakte bedden klaar, er is WiFi en je mag gebruikmaken van de koffie- en theefaciliteiten. De eindschoonmaak is bovendien inbegrepen.
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/poUoA3DXsL2YboBbprrY/iZ-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/9nzARiTEMVjsAQfPJNLZ/ze-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/qXyduYhuWhzB5zzLTVPy/Wr-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
De sterrenkubus
De sterrenkubus is uitgerust met een tweepersoonsbed op een vide, onder een transparante koepel in het dak, waardoor je dus letterlijk onder de sterren slaapt. Daarnaast is er een zithoekje met slaapbank, een sfeerhaard, douche (handdoekenpakket is inbegrepen), toilet, compleet ingerichte kitchenette met koelkast, tweepits-fornuis, magnetron, waterkoker, Senseo-apparaat, servies, bestek en keukengerei. Op de privéveranda staat bovendien buitenmeubilair. Kinderen slapen op de slaapbank, die een afmeting heeft van 120 bij 140.
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/5f86xcE7HZY48kpKzthQ/cu-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/49WchJ9XroLNfSwuWjf5/nM-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/eozWmH5cYovEPiodBFog/4n-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
De omgeving
Erfgoed Bossem staat in het Twentse Lattrop-Breklenkamp, vlakbij het historische stadje Ootmarsum. Al sinds 1272 wonen hier mensen. Tegenwoordig kan je op deze rustgevende, landelijke plek terecht voor unieke overnachtingen. In de omgeving kan je urenlang fietsen of wandelen. Kortom, een ideale locatie om de accu eens helemaal op te laden.
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/oXBPiUAR8Jm5MzWp3rWV/uV-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/rZLYH4ecDseWWRMu6xaD/2M-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
Wat anderen schreven...
Landhuis Erfgoed Bossem scoort een 8,6 op ZOOVER.nl
Wij hebben heerlijke dagen gehad bij Erfgoed Bossem, prachtige locatie! We hebben overnacht in de sterrenkubus. Klein, knus, praktisch ingericht! Elke ochtend in de zon kunnen genieten van het heerlijke ontbijt. Erg vriendelijk personeel, je voelt je direct thuis. Zeker voor herhaling vatbaar! -- R. Groot Nibbelink, ZOOVER.nl
Landhuis Erfgoed Bossem is een heerlijke plek om te verblijven. De omgeving is prachtig en er zijn volop wandel en fietsmogelijkheden. Prachtige boerderij met ruime, sfeervol ingerichte kamers en een fantastische gemeenschappelijke ruimte met grote open haard, gezellige zitjes, bar en speelgoedkist voor de kinderen. Warm welkom geheten met een kopje koffie. Badkamer was ruim, met ouderwets wasrek voor je natte handdoeken. Heel handig! Badkamer net vernieuwd en voorzien van stoomcabine. Uitgebreid, heerlijk ontbijt -- Hans en Joke v Pijk, ZOOVER.nl
Deal-Voorwaarden
Aankoop: je kan meerdere groupons kopen om je verblijf te verlengen.
Extra kosten: toeristenbelasting van € 2,25 p.p.p.n.
Meer mogelijkheden: een wiegje voor een baby t/m 24 maanden jaar kost € 9,50, een extra bed voor een kind van2 t/m 18 jaar kost € 10 p.p.p.n.
Boeken: reserveer minimaal 48 uur vooraf via
www.bookyourgroupon.com.
Annuleren: wijzigingen kunnen tot 7 dagen voor aankomst worden doorgegeven aan Landhuis Erfgoed Bossem. Wanneer je je definitieve reservering hebt gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk.
Meer info: beschikbaarheid op specifieke data is niet gegarandeerd. Op basis van eigen vervoer. Check-in vanaf 14.00 uur, check-out tot 11.00 uur. Extra kosten worden betaald aan Erfgoed Bossem. Huisdieren zijn niet toegestaan. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals.