sluit
TTD Launch

Schoonheidssalon Adriana

Poldermolen 2, Papendrecht

1 of 3 keer een luxe pedicure van 60 minuten bij Schoonheidssalon Adriana in Papendrecht

Kies optie
Tot -10% korting op de verkoopprijs, max. € 50
Promotiecode LOKAAL. Eindigt 10-6.
Code toepassen
Meer dan 40 keer bekeken vandaag, dus handel nu!

In een Notendop

Laat je voeten een uur lang verzorgen door eelt te laten verwijderen, een voetmassage te krijgen en je nagels te laten lakken met gellak.

Groupon-beoordelingen van klanten

100% geverifieerde beoordelingen
Alle Groupon-beoordelingen zijn van mensen die deals hebben ingewisseld bij deze partner. Beoordelingsverzoeken worden per e-mail verzonden naar klanten die de deal hebben gekocht.

Over deze deal

  • Luxe pedicure van 60 minuten
  • Inclusief het lakken van je teennagels met gellak
  • Gellak kan veel langer blijven zitten dan gewone nagellak
  • Gemiddeld blijft het zo’n 2-3 weken netjes zitten

  • De pedicure bestaat uit:
    • Knippen van de nagels
    • Glad frezen van de nagels
    • Nagelriemen verzorgen
    • Eelt verwijderen
    • Voetscrub
    • Voetmassage
    • Warme handdoek
    • Voetencrème
    • Gellak in kleur naar keuze

Deal-Voorwaarden

Minimaal 24 uur van tevoren reserveren. 6 maanden geldig vanaf het moment van aankoop op maandag t/m zaterdag. Maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken. Verplicht reserveren via WhatsApp op 0685 890 305, o.v.v. Groupon. Toon je groupon bij aankomst op je mobiel of afgedrukt. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals. Niet geldig i.c.m. andere acties. Minimaal 48 uur van tevoren annuleren, anders vervalt de geldigheid van je groupon.

Over Schoonheidssalon Adriana

Lisa is schoonheidsspecialiste en de oprichtster van Schoonheidssalon Adriana te Papendrecht en Rotterdam Kralingen. In haar salon ontvangt ze je hartelijk voor tal van schoonheidsbehandelingen. Je kan er bijvoorbeeld terecht om acné aan te pakken, je huid te verjongen en allerlei andere gezichtsbehandelingen. Ook voor een massage, het harsen van benen of een manicure loop je hier naar binnen. Voel je top(model) nadat je de salon uitloopt, welke is gevestigd in de 'De Zorgmolen'. Neem een kijkje op de website voor het volledige aanbod of neem contact op met de salon voor meer informatie.