5.0
Gemiddelde van 1-beoordelingen
100%
Verkrijg professioneel en persoonlijk advies over o.a. het gebruik van foundation, camouflage, rouge en eyeliner.
Dat meisjes al vanaf hun zesde vrolijk kleuren met make-up betekent niet per se dat ze later weten hoe het moet. Dat bewijst de spiegel wel die je een gothic look laat zien juist wanneer je ingezet had op smokey eyes, of het ben-je-ziek-gezicht als je die dag voor het motto “natuurlijke schoonheid heeft niet veel nodig” ging. Leer make-up op de juiste manier gebruiken bij Schoonheidsinstituut Mooi zo!
Bij ontvangst krijg je een kopje koffie of thee en maak je kennis met de make-up specialisten van Schoonheidsinstituut Mooi zo! Dan ga je aan het werk. In 2,5 uur leer je hoe je jezelf het mooist en makkelijkst kan opmaken. Als je met 1 tot 3 personen komt, kan je je aansluiten bij een bestaande groep, als je met 4 personen of meer komt kan je een privé workshop boeken. Er wordt speciale aandacht geschonken aan make-up voor de lente en zomer. Tijdens de workshop worden producten gebruikt van het merk Lookx. Het volgende komt aan bod:
Schoonheidsinstituut Mooi zo! deelt een pand met een kapper: voor het totaalplaatje. De eigenaresse is Sandra van den Burg. Na uitgebreid ervaring te hebben opgedaan in andere schoonheidssalons en een medisch esthetische kliniek biedt Schoonheidsinstituut Mooi zo! haar de gelegenheid om haar visie op schoonheidsverzorging uit te dragen.