In een Notendop
Werk alleen of met vrienden aan je raceskills en kijk aan de hand van een analyse of je écht klaar bent voor burning rubber op het circuit.
Over deze deal
- Race simulator
- In Kerkrade, tegenover het stadion van Roda JC
-
Je hebt keuze uit de volgende opties:
- Race Simulator 40 minuten
- Race Simulator 75 minuten
- Tijdens deze vrije training kan je na een korte briefing (5 minuten) je raceskills gaan testen en verbeteren
- Je racet 1 of 2 sessies van 35 minuten
-
Iedere sessie wordt afgesloten met een telemetrie-analyse, zodat je verbeterpunten in je rijstijl kan vinden
- Race Simulator GP sessie 90 minuten
- Je begint met 15 minuten vrije training
- Vervolgens sta je in de startblokken voor een qualifier van 15 minuten om je startplek te bepalen voor de race
- Na elke sessie vindt er er telemetrie-analyse plaats om je op deze manier zo goed mogelijk voor te bereiden op de race
-
Daarna 30 minuten lang een directe race met je vrienden
- Race Simulator GP toernooi 180 minuten
- Dit toernooi bestaat uit 2 circuits van in totaal 3 uur
- Je begint met een korte briefing en start vervolgens met de circuits; per circuit heb je 15 minuten vrije training, 15 minuten qualifying en 30 minuten racen
- Je sluit af met 2 telemetrie-analyses om je skills te analyseren en verbeteren
Deal-Voorwaarden
Over Adrenaline Xperience
Adrenaline Xperience in Kerkrade staat voor: wél de rush, niet de kans op botbreuk. En toch is het de real deal. De simulatoren waarover dit bedrijf beschikt werden ontwikkeld door Adrenaline Control om heuse coureurs en teams voor te bereiden op het circuit. Wil jij ervaren wat ervoor nodig is om een Formule 1-coureur te zijn als Max Verstappen? Kom dan naar Adrenaline Xperience, stap in de racesimulator en test je raceskills tijdens een vrije training van 40 of 75 minuten. Ben jij klaar voor het échte werk? Ga dan voor een complete GP-sessie in de racesimulator of voor het GP-toernooi van maar liefst 3 uur. De ervaring is levensecht door gebruik van haarscherpe 180 graden projecties.