sluit
TTD Launch

Salon Ensemble

Fascinatio Boulevard 1136 A, Capelle aan den IJssel

Wimperextensions one-by-one, naar keuze incl. opvullen bij Salon Ensemble in Capelle a/d Ijssel

Kies optie

In een Notendop

Ga voor een extra sprankelende oogopslag en laat je wimpers binnen 3 weken opvullen, mocht je dat willen.

Groupon-beoordelingen van klanten

Deze deal heeft nog geen geschreven beoordelingen.

Over deze deal

Kies uit twee opties

  • € 24,99 voor wimperextensions one-by-one voor 1 pers. (waarde € 50)
  • € 36,99 voor wimperextensions one-by-one voor 1 pers. incl. opvullen (waarde € 75)

Je wimpers worden langer gemaakt met de one-by-one techniek. Daarmee worden ze één voor één langer gemaakt door een ‘verlengend haartje’ op elke wimper te zetten. Voor een optimaal effect kan je kiezen voor een behandeling met navulling. Alle uitgevallen wimpers worden dan opnieuw ‘bijgevuld’.

Deal-Voorwaarden

Geldigheid: 4 maanden vanaf het moment van aankoop op maandag t/m zaterdag.
Aankoop: maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken, maar meer groupons te koop als kado.
Reserveren: verplicht van tevoren online via salon-ensemble.salonized.com/bookings met gebruik van je groupon-codes of telefonisch op 0102 262 585 o.v.v. Groupon.
Annuleren: minimaal 24 uur van tevoren, anders vervalt de geldigheid van je groupon.
Meer info: neem je afgedrukte groupon mee. Als je kiest voor opvullen dan mag dat binnen 3 weken na het plaatsen van de nieuwe set wimpersextensions. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals.

Over Salon Ensemble

Salon Ensemble is een stijlvolle en knusse salon in Capelle aan den IJssel. Je kan er terecht voor knipbeurten, wimperlifting, wimperextensions, facial treatments en nagelbehandelingen. Kinderen kunnen ook langskomen voor een fris kapsel, terwijl ze zitten in een antieke kapperstoel en tegelijkertijd kijken naar een tekenfilm.