sluit
Tot 20% korting op de verkoopprijs op Lokaal! Code: PROMO

Momenteel niet beschikbaar

Ontwerp en maak je eigen zilveren sieraad bij Atelier Hemelse Goedheid

Nijlandlaan 5, Nieuwegein

Atelier "Hemelse Goedheid"

Kies optie

Garantie op terugbetaling van ongebruikte groupons binnen 14 dagen na aankoop

Shop met zekerheid, jouw tevredenheid is onze prioriteit! Meer informatie

In een Notendop

  • Zelf een zilveren ring, hanger of armband maken tijdens 3 uur durende basisworkshop

  • Gebruik van zilverklei

  • Ook leuk om samen je eigen trouwring te maken

  • Je eigen unieke sieraad mee naar huis

Over deze deal

Net zoals giraffes, een zilveren blingbling-jas en wc-papier aan een schoen is opvallen in de menigte een creatieve kunst. Stand out from the crowd met een zelf ontworpen en gemaakte zilveren ring of hanger tijdens een basisworkshop bij Atelier Hemelse Goedheid (vanaf € 39,99).

Kies uit de volgende opties:


  • € 39,99 voor een basisworkshop voor 1 persoon (waarde € 85)
  • € 69,99 voor een basisworkshop voor 2 personen (waarde € 170)
  • € 138,50 voor een basisworkshop voor 4 personen (waarde € 340)

Bedenk van tevoren welk sieraad je wil maken - een ring, een armband of een hanger - en daarna maak je samen met de expert ter plaatse het ontwerp in zilverklei (Art Clay Silver). Iedereen krijg genoeg individuele aandacht zodat je met een mooi sieraad naar huis gaat.

<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/a4aKVvNcdu4vR7M5fseD/yv-470x300”alt=”© Groupon”>

Atelier Hemelse Goedheid


Atelier Hemelse Goedheid geeft workshops van verschillende lengtes - hele of halve dagen of dagdelen - voor het maken van sieraden met Art Clay Silver, in combinatie met glas, edelstenen, goud en zilver. Cursusleidster Ebriena de Meijer doet meer dan cursussen leiden: ze is een bevlogen kunstenares die zelf gepassioneerd schildert op zijde (en daarmee sieraden en schilderijen maakt), die kaarten maakt en die fotografeert. Klassiek gevalletje inspirerend multitalent dus.



Kerst-kadoshop

Deal-Voorwaarden

Geldigheid: vanaf het moment van aankoop t/m 24 april 2014 op maandag t/m zaterdag.
Aankoop: maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken, maar meer groupons te koop als kado.
Reserveren: verplicht telefonisch op 030 879 48 93 óf via e-mail op ebriena@casema.nl o.v.v. Groupon.
Meer info: voor extra materiaal betaal je een meerprijs. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals.

Over Atelier "Hemelse Goedheid"

Meld je aan!

Bespaar tot 70% op 1000-en geweldige Amsterdam-deals

Ontdek toprestaurants, spa's, dingen om te doen & meer

Kijk elke dag weer opnieuw voor nieuwe deals bij jou in de buurt

Kopen gaat snel, makkelijk en veilig